מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


כותבים בטיפה

עומר אור

מנחת סדנאות מוסיקליות להורים וילדים

העצמה נשית, זוגיות, ועוד


 http://www.sharonim-mall.co.il/

עוד עלי:

 שמי עומר אור , אני אמא לאלה (10 חודשים) ואישה לאיל.
 

אני החיבור שבין האישה העסקית לאישה השבטית. אני מנחת מעגלי נשים, מעגלי העצמה וסדנאות הקשבה. בהן אני מאפשרת לנשים להתקלף  להיפתח ולגלות את היופי שבהן ללא פחד מהמציאות.
למדתי ברבות השנים ממורי דרך נפלאים, אנשים מופלאים ומשמעותיים ששינו את חיי.
 
אחת מהן היא איריס זינגר, אישה שהיא אחד החיבורים המדויקים והמופלאים שלי בדרך, אישה שנותנת לי המון השראה ויצירתיות וחיבור אלוהי לעשיה ולהוויה.
 
אני מנחה סדנאות מוסיקליות להורים וילדים. בסדנאותיי נחווה חיבור קולי לתינוקות, ניצור איתם מרחב של שירה משחק וריקוד. הסדנא משלבת חוויה הורית מיוחדת בה ניתנת הבמה להיות מי שאת, ולהיות חלק משבט שתומך מכיל ואוהב. הייחודיות שבפעילות היא שהיא גם מפתחת קשר הורה ילד וגם פיתוח מוטורי ורגשי של התינוק. החשוב מכל, הסדנא מפתחת אותך, האישה המדהימה שילדה אמא  יחד עם תינוקך.
 
ברבות הימים , נפגשתי עם האימהות, ובזכות הענקית של להביא את פלא הבריאה  לעולם ולאפשר להם להיות מה ומי שהן. אני מחוללת שמחה ענקית במעגלי אימהות ופעוטות, אני מביאה את השלווה, האהבה, החום והשחרור לפעילויות. אני מרגישה שאני פוגשת אותן בשלב בו אני מחזקת להן את הביטחון באינטואיציה שלהן ובאימהות הקדומה אשר ידועה להן כבר מאות שנים.
 
אני בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם מכללת רופין, ומנחת קבוצות מטעם בר אילן, לקחתי חלק בניהול מרכז התרמה של "אלוט"-אגודה לאומית לילדים אוטיסטים, ומרכז העצמה נשית, התנדבתי בכלא בית ליד ויצרתי שם סדנאות העצמה לאסירים. עסקתי בשיווק עסק מדהים שנקרא Better place ורעיון המכונית החשמלית, ומכולם אני חשה שהיום אני בשליחות עמוקה של המסע שלי בעולם הזה.