מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

אלה סניטקובסקי

אלה סניטקובסקי

מלווה התפתחותית לאמהות טבעית

הדרכות לאחר לידה, סדנאות ליווי התפתחותי, ועוד


 054-5291128

 tools4mum@gmail.com

 https://www.facebook.com/ella.snitkovsky

עוד עלי:

שמי אלה ואני אמא לשניים. אימהות בעיניי זה המון דברים, אבל זה גם אינסטינקט בסיסי וטבעי, שכל אחת מתחברת אליו בתחושות הכי אותנטיות שלה, כמו כל דבר שמרגישים מהבטן. מרוב המידע שאמא יכולה לקבל היום דרך האינטרנט, טלוויזיה, ספרים, חברות - קשה לדעת מה הנכון ביותר לך - האמא והאישה שאת. ומהו נכון גם לתינוקך.

הליווי המקצועי משלב הדרכה אישית או קבוצתית, טיפול פרטני בתינוק, תוך חיזוק הביטחון ההורי וקבלת ארגז כלים שיאפשר לך להתנהל עם התינוק ברוגע ובנינוחות מהרגע הראשון.

 
 
הנני שמחה להזמין אותך ליהנות מכמה סוגי פעילויות:

1.  במפגשים לאחר הלידה תוכלי לחוות את הדברים באופן אישי ולצאת מחוזקת בידע ובביטחון אמהי. תוכלי לקבל ארגז כלים בהתנהלות עם תינוקך מהרגע הראשון, וגם עצות ותשובות להתלבטויות שתפגשי במהלך הדרך ובעיקר תחווי הנאה וסיפוק מהדרך לאמהות טבעית.
 
2. סדנאות חווייתיות בקבוצות קטנות ואינטימיות לאמא ולתינוק. תוכלי להעשיר את הידע שלך על התפתחות תינוקך, איך להקל עליו בתקופת הגזים, איך להתמודד עם בכי וחוסר שקט, איך לבנות סדר יום מאורגן ואיך להעצים את הביטחון שלך כאם. 
 
3. מפגשים פרטיים עם התינוק והוריו, שבמהלכם ניתנת התייחסות אישית לתינוק ולקשייו, מענה מקצועי וענייני אשר כולל תרגילים המותאמים באופן אישי עבור התינוק ובהתאם לצרכיו.
 
4. פעילויות של ליווי התפתחותי בגני ילדים, משפחתונים ופעוטונים המשלבים מוזיקה, תנועה, קול ומגע- הפעלת ילדים תוך דגש על התפתחות נכונה. 
 
מוזמנות לשתף אותי בחוויות שלכן עם התינוק ואשמח לייעץ, לתמוך ולענות לשאלותכן  :054-5291128