מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

רינת פרדו בלינקו

רינת פרדו בלינקו

יועצת שינה - הורים באור טבעי

בעיות שינה, ייעוץ שינה, הרגלי שינה בריאים ועוד


 077-4050988

 info@horimtv.com

 http://www.horimtv.com/

עוד עלי:

 אני רינת פרדו בלינקו ,נשואה לגבריאל , אמא לניב ועומר. בוגרת מכללת לוינסקי לחינוך מוסיקלי ומכללת דוד ילין במסלול לגיל הרך . יועצת שינה מוסמכת של "הורים באור טבעי".


מאז ומתמיד עבדתי עם ילדים, הן כמורה למוסיקה והן כגננת . יש משהו מתגמל ומאתגר כאחד בעבודה עם ילדים, במיוחד ברגע הקטן הזה שבו אפשר לראות שמשהו בהבנת הילד השתנה, מסר עבר, "אסימון נפל".
 
לעולם ייעוץ השינה נחשפתי כשנולד בני הצעיר. מצאתי את עצמי ערה בלילות, מתקשה להחזיר אותו לישון ולסנכרן בין שני הילדים שהפרש הגילאים בינהם צפוף.
 
כל רופא ילדים איתו התייעצתי, הפנה אותי כלעומת שבאתי עם המלצה לתת לילד לבכות עד שיירדם, להפסיק להניק, ועוד שלל עיצות שלא יכולתי לעמוד בהן. התקשיתי להאמין שזו הדרך היחידה , והיום – אחרי שסיימתי את לימודי ייעוץ השינה, אני שמחה לעודד הורים אחרים ולומר להם שיש דרך אחרת , ושאפשר להתעורר למציאות אחרת.
 
אני מאמינה שההורים מכירים את ילדם הכי טוב, ולכן התהליך נבנה בשיתוף פעולה עם ההורים, מתוך היכרות עם מאפייני ההתנהגות ההתפתחותיים והקוגנטיביים של ילדם. יחד, אנחנו מתחילים תהליך מקצועי שמונחה על ידי, אך משתף בצורה מלאה את ההורים, ונותן מענה לרצונותיהם ומקום לתחושותיהם.
רוב ההורים בהחלט מסוגלים להצליח לבד עם עזרה והכוונה קלה ממני, ועבור אלו שלא מצליחים לבד וזקוקים לתמיכה, לחיזוק, ולליווי אישי, אני כאן.