מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

כותבים בטיפה

נעמה ברודי-שמש

נעמה ברודי-שמש

יועצת שינה לתינוקות ופעוטות

ייעוץ שינה, הדרכת הורים ועוד


 054-3146601

 naama@halomot-neimim.co.il

 http://www.halomot-neimim.co.il/

עוד עלי:

אני לעולם לא אשכח את זה... אוספת את הילד מהמשפחתון, שמחה גדולה! 

הביתה, משחקים, גינה, עוד מעט זה מגיע... אני כבר מתחילה להילחץ, להזיע, לחפש תירוצים. 
הנה, עכשיו מקלחת... כיף במקלחת, אז למה הלב שלי דופק בלי הפסקה? 
בקבוק... והנה זה קורה, עכשיו צריך להשכיב אותו לישון. איזה ייאוש! 
יודעת שאני עומדת בפני "מאבק" ארוך ומתיש, שכמובן לא באמת נגמר כאשר הוא סוף סוף נרדם,
אלא ממשיך ללוות אותי לאורך כל הלילה.
 
כן, ככה זה היה עם בני השני. עד שעברנו יחד תהליך ייעוץ שינה בשיטת "לילה טוב", ולא האמנו כמה טובה יכולה להיות איכות החיים של הורים טריים לתינוק קטן – גם בלילה.
 
נעים להכיר, שמי נעמה, יועצת שינה מוסמכת, בשיטת "לילה טוב" של גנית פרג. נשואה ואמא לשלושה מתוקים קטנים. בוגרת תואר ראשון בתקשורת ונמצאת בעיצומם של לימודי הנחיית קבוצות הורים של מכון אדלר.
 
מתוך החוויה האישית שלי, בחרתי ללוות הורים נוספים ללילות שקטים ולאיכות חיים. אני עוזרת להורים ללמד את ילדם הירדמות עצמאית, ללא גורמי תלות חיצוניים וזאת באופן הדרגתי, תוך מענה תמידי ומיידי לבכי. כך אנחנו מגיעים ללילות שלווים ושינה טובה לכל המשפחה.
 
השירותים שאני נותנת:
תהליך ייעוץ שינה בליווי אישי – מגיל 5 ח' עד 5 שנים. התהליך כולל: פגישת אבחון, ליווי יומיומי ופגישת סיכום ותדרוך להמשך.  במשך התהליך, כל יום אתם מספרים לי על הלילה שהיה ואני מתדרכת אתכם כיצד לנהוג הלאה, עד לתוצאה הרצויה. משך התהליך: בין חודש וחצי לחודשיים. 
 
הדרכת הורים – מגיל לידה (או לפני) עד גיל 5 ח'. ההדרכה תאפשר לכם לעשות את הפעולות הנכונות מידי יום ומידי לילה, שיסייעו לילדכם לישון טוב יותר בחודשיו הראשונים והדרך להירדמות עצמאית (כשיגיע הזמן) תהיה קלה יותר.
 
הרצאות למוסדות וחוגי בית – הרצאה בנושא הקניית הרגלי שינה בריאים לתינוקות ופעוטות.  ההרצאה נותנת מכלול של כלים שניתן ליישם בבית באופן מיידי.