מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > ספרי ילדים והורות

ספר נוסטלגי שילמד את ילדכם להיות עצמאי

מאת: מיכל דותן | פורסם: 29/7/2012
ספר נוסטלגי שילמד את ילדכם להיות עצמאי

באמצעות איורים, תמונות ומידע מנימלי, הספר "ילדך יכול לעשות זאת בעצמו" מנסה לעזור לכם בתהליך הגמילה מחיתולים, בלמידת קשירת שרוכי נעליים, קינוח האף ופעולות רבות נוספות

בתחילת שנות ה-80 הוציאו לאור שני מומחי הלדים, מריק בישופ ותיאו קומפרנול, את הספר "ילדך יכול לעשות זאת בעצמו", ספר ובו הנחיות כתובות ומצוירות שמטרתן לעזור לקטנים שלנו לפתח יכולות שונות - החל מקשירת שרוכי הנעליים, דרך אכילה בכף ועד לגמילה מחיתולים. 

ילדך יכול לעשות זאת בעצמו 
 

בישופ הייתה בזמנו פסיכולוגית לילדים ותרפיסטית התנהגותית במרפאת הילדים של הית החולים בלוון בבלגיה וקומפרנול היה פסיכיאטר לילדים ומומחה לתרפיה משפחתית, שפרסם מספר רב של מאמרים בתחום הפסיכותרפיה לילדים, תרפיה משפחתית ומחלות פסיכוסומטיות.
 

הנחיות שנכתבו על ידי השניים בספר מיועדות לכל הילדים ויכולות לעזור גם לילדים הלוקים בפיגור שכלי או סובלים מליקויי למידה. הוא מנסה לענות על השאלות שמעסיקות אתכם בשעה שאתם מנסים ללמד את ילדכם דבר מה חדש, הוא עוזר לכם כיצד לנסח את ההוראות, עוזר לכם לזהות אם ילדכם אכן מוכן לשלב (מוכן לגמילה? יכול כבר להתלבש לבד? ועוד), מנסה לעזור לנו ללמד את הילדים "לשכוח" התנהגות רעה ועוד.
 

הספר מלווה באיורים ודפי עבודה שמבהירים לכם בכל שלב בדיוק מה עליכם לעשות. למרות שחלפו שנים רבות מאז נכתב, הורים רבים ימצאו אותו ענייני ושימושי בעיקר את החלק המאויר שממש מסביר כיצד הכי נכון ללמד את הילד לבצע פעולות שונות. 
 

את הספר תוכלו למצוא בספריות ציבוריות, בחנויות ספרים משומשים ובאתרי אינטרנט שונים.
הוא יצא לאור בהוצאת "מסדה".

להזמנת הספר באתר בוקספר - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן