מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > DVD לילדים

DVD מומלץ לתינוקות ופעוטות: שורום זורום

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 19/11/2017
DVD מומלץ לתינוקות ופעוטות: שורום זורום

(צילום: עטיפת ה-DVD)

למרות שה-DVD ``שורום זורום`` סובל ממספר בעיות קטנות, הוא עדיין מצליח לספק שעה קלה של בידור אינטילגנטי לקטנטנים וגם חושף אותם לשיריה הנפלאים של מרים ילן שטקליס

שם ה-DVD: שורום זורום - שירי הילדים של מרים ילן שטקליס חלק א'.
משתתפים: דורון אורן, מיכל ברנד, מאיה אבידן, אורי אומנותי, דן קיזלר וסיוון טלמור.
מחיר מלא בחנויות: כ-59 שקלים.

"הבובה זהבה", "ידידי טינטן", "דני גיבור" ועוד מתאחדים ב-DVD "שורום זורום".
 

במרכז העלילה החביבה תמצאו את השען (אורי אומנותי) שמפגיש את הבובה זהבה (מיכל ברנד), דני גיבור (דן קיזלר), מיכאל (דורון אורן), הבובה אלישבע (מאיה אבידן) והילדה נורית (סיוון טלמור) לשעה קלה של שירי הילדים הנפלאים של מרים ילן שטקליס, שירים שגם אתם גדלתם עליהם, מה שהופך את הצפייה לחוויה נוסטלגית נעימה.
 

השחקנים חביבים, מקצועיים ומצליחים לגלם דמויות של ילדים מבלי לזלזל בילדים שלנו ומבלי להיות מעצבנים ומתיילדים בצורה מוגזמת. הביצועים המוזיקליים מושקעים ונדמה שמישהו ממש השקיע זמן ומחשבה בהעמדה, בטקסט ובתפאורה המקסימה (של בתיה סגל מיכאל פיק), מה שדי דניר למצוא בימינו).
 

גיל ססובר ועדי בנימינוב אחראים לבימוי הפרויקט ואם הילדים יאהבו אותו תשמחו בוודאי לגלות שיש לו גם חלק ב' בשם "אצו רצו גמדים", שהוא בעצם המשך טבעי לחלק ראשון ובו שירים נוספים (כמו "שמש שמש במרום", "שיר העגלון", "מיכאל", "אלישבע מה נחמדת", "הדוב חולה" ועוד).
 

כמו לכל פרויקט גם כאן תמצאו מספר דברים בעייתיים, האחד הוא העיסוק המוגזם בשעון, בדיוק ובזמן, שקצת מתחיל להטריד את הגדולים לאחר מספר צפיות (אך הקטנים ממשיכיים להיות מוקסמים ורוצים עוד ועוד).
 

רשימת השירים המופיעים בשורום זורום:
השעון עייף
דני גיבור (פרח נתתי לנורית)
ידידי טינטן
הבובה זהבה
רוגז
ג'ינג'י
הסבון בכה מאד
רוח רוח
נתפייסה

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן