מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > ספרי ילדים והורות

ספר מומלץ לתינוקות ופעוטות: חתול גדול חתול קטן

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/10/2017
ספר מומלץ לתינוקות ופעוטות: חתול גדול חתול קטן

(צילום: כריכת הספר)

מבלי שאולי שמתם לב, הספר ``חתול גדול חתול קטן`` הפך לאחד מאותם ספרי חובה שתמצאו כמעט בכל בית. הסופר והמאייר הנפלא אמי רובינגר, ילמד את הקטנים שלכם על הפכים, ויעשה זאת בעזרתם של חבורת חתולים חמודים וכובשים

שם הספר: חתול גדול חתול קטן
שם הסופר: אמי רובינגר
איורים: אמי רובינגר

 

אמי רובינגר הוא אחד מאותם ברי מזל, שלמרות שלא למדו אמנות מעולם הכישרון הנהדר שלהם מחפה על כל דבר. רובינגר, סופר ומאייר, כתב 23 ספרים לילדים ולמבוגרים, כאשר בין ספרי הילדים שלו תוכלו למצוא את "המפלצת הקופצת", "פשפש מתלבש", "אין אריות כאלה", "בובי בוא, בובי לך", "פילים בכל הצבעים" ועוד רבים וטובים.

הספר "חתול גדול חתול קטן", תופס אט אט את מקומו כאחד מאותם ספרים קלאסים שתמצאו כמעט בכל בית. רובינגר שם בלב הספר חבורה של חתולים, שכידוע הן אחת החיות שהקטנטנים הכי אוהבים. אין בספר עלילה מסודרת או סיפור גדול, רק 44 חתולים שונים, מצחיקים, יפים, מכוערים, רעים וטובים, שבאמצעות איוריו מלמד רובינגר בעזרתם את הקוראים הצעירים על הפכים: כך תוכלו למצוא בעמוד אחד חתול שד וחתול מלאך, חתול יבש וחתול רטוב, חתול שם וחתול פה, חתול זקן וחתול צעיר, חתול מלפנים וחתול מאחור, ועוד הרבה חתולים שיעשו לילד שלכם שמח עם כל דף שיעביר. 

  מימין: חתול רע וחתול טוב. משמאל: חתול יבש וחתול רטוב. איורים מתוך הספר

 

הספרים כתובים בשפה פשוטה, עניינית וקצרה ויחד עם זאת הם מצליחים לרתק את הילד ואפילו לשעשע את הוריו. חווית הקריאה של הספר היא אחת כזאת שמפעילה את הילדים, גורמת להם לנחש, לענות ולהשלים את הניגודים, בעיקר תוך כדי התבוננות בציורי החתולים. גם אם הזאטוטים שלכם עדיין  קטנים מדי בשביל לדבר ולענות, תהיו בטוחים שהחתולים האלה ישמחו אותם עד מאוד והם יהיו מוקסמים מצבעים, האיורים וקולכם שיספר להם את הסיפור, ככל הנראה, עוד ועוד ועוד.

 מימין: חתול מלפנים וחתול מאחור. משמאל: חתול לבן וחתול שחור. איורים מתוך הספר

 

בגב הספר כתב רובינגר כי הספר מכיל עשרים ושנים חתולים לילדים בחיתולים. היו בטוחים שגם ילדים גדולים יותר יהנו ממנו אך מובטח שהקטנים יהיו בעננים.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן