מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > DVD לילדים

DVD מומלץ לפעוטות ותינוקות: הגוגונים ודתיה גם

מאת: מיכל דותן | פורסם: 9/8/2017
DVD מומלץ לפעוטות ותינוקות: הגוגונים ודתיה גם

(צילום: צילום מסך מתוך ה-DVD)

ב-DVD המקסים ``הגוגונים ודתיה גם``, דתיה בן דור עושה בית ספר לכל תעשיית קלטות הילדים, ומוכיחה שזה אפשרי ליצור סרט איכותי, נטול פרסומות סמויות, עם שירים מתוקים, טקסטים אינטיליגנטיים ודמויות חמודות במיוחד

שם ה-DVD: הגוגונים ודתיה גם: איך עושה פרה?
משתתפים: דתיה בן דור, מיכל ברנד, דדי זוהר ורמי ציוןהגוגנים הם יצורים פרי מוחה של היוצרת, הסופרת התסריטאית המשוררת והמלחינה -דתיה בן דור, שהיא ידועה גם כאמא של השטוזים ומי שאחראית לכמה משירי הילדים הנפלאים שנכתבו בישראל. בין שיריה של בן דור תמצאו את "אני תמיד נשאר אני", "ארץ ישראל שלי יפה וגם פורחת", "שיר לחודש תשרי", "איך יודעים שבא אביב", "בזיק ויויו", "כך נולד הצבע", "שקט בבקשה" ועוד שירים רבים וטובים.

בן דור, שכתבה תסריטים ושירים לתוכניות טלוויזיה רבות, כמו "פרפר נחמד", "קישקשתא", "רחוב סומסום" ועוד, מוציאה בשנים האחרונות סרטי DVD רבים לילדים, בהם תמצאו טקסטים איכותיים, שירים כובשים, תפאורה מושקעת ושחקנים מוכשרים. כל זאת היא עושה מבלי לחשוף על הדרך את הקטנים שלכם לפרסומות סמויות וכוכבים בשקל.

ב"הגוגונים ודתיה גם: איך עושה פרה?" מככבים שלושה יצורים צבעוניים וחמודים במיוחד העונים לשמות "גיגי", "גה" ו"גו". אל השלושה חוברת הגברת בן דור בכבודה ובעצמה, מה שהופך את כל הסיפור לחגיגה. הארבעה מלמדים את הקטנים על חיות, על קולות ובעיקר מלמדים אותם שירים מתוקים וקליטים כמו "לאן אני הולכת", "שלום לכם" (כן, כן, אותו אחד מ"פרפר נחמד"), "מה אוכלת חנה" (שאולי מוכר לכם מספרה של בן דור "חרוזים טעימים"), ושירים נוספים משעשעים ומקפיצים.

ה-DVD מומלץ בחום לילדים ולהורים, ובעיקר לכאלה שאוהבים לרקוד, לשיר ולא לשבת בפוזת זומבי אל מול מסך הטלוויזיה.
 

 צפו בפתיח של "הגוגונים ודתיה גם":

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן