מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

טיפה VOD: כשתגדל תהיה גיא פינס

מאת: מיכל דותן | פורסם: 9/5/2010
טיפה VOD: כשתגדל תהיה גיא פינס

לא הרבה ילדים יודעים מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים, אבל במקרה של דניאל בן ה-10 התשובה ברורה והוא אפילו מיישם את החלום. צפו בתוכנית האינטרנטית שלו, בה הוא מארח בחדר שבביתו כוכבים כמו קרן מור, ריקי בליך ואוהד קנולר

על התוכנית "מנצנצים" לא בטוח ששמעתם, אבל מה שבטוח זה שלא תשכחו אותה מהר אחרי שתצפו בה. בשנת 2007 כבש את האינטרנט דניאל בן ה-10, שצילם בביתו את הגרסה שלו ל"ערב טוב עם גיא פינס".

למרבה ההפתעה דניאל הקטן והחמוד אפילו הצליח לגייס סלבס מהשורה הראשונה לראיונות מצחיקים במיוחד בהם נשאלו שאלות נוקבות כמו: "למה החלטת להיות מפורסם?", "איזה מפורסמים אתה מכיר"? או "מה אני צריך לעשות כדי להיות מפורסם?". התוכנית נפתחת במונולוג משעשע שכולל חידות כמו "מה משותף לריטה ולתולעת? התשובה: משי" או "איזה רחוב הכי מפורסם? תשובה: יהודה לוי". המגיש המקצוען מכנה את כל מי שמתארח אצלו "האחד והיחיד" ועוסק בנושאים שברומו של עולם כמו "מלאני פרס היא הכל" או "דבר נורא קרה, יונתן כהן עף מ'רוקדים עם כוכבים' למרות שהילה נחשון היא המנחה".

 

בשנת 2009 עלתה לרשת תוכניתו החדשה והמשודרגת של דניאל "מנצנצים: תוכנית עם חכמת חיים של המפורסמים, שאני מנחה". בכל תוכנית נפגש  דניאל לשיחות אינטימיות ורציניות עם זמרים או שחקנים ושאול אותם שאלות כמו "למה אנשים צוחקים מדברים עצובים?" (כאשר ברקע רצות תמונות של אבי ביטר), מכריח אותם להפריח בלונים, משחק איתם משחק אסוציאציות המורכב מהאזנה לקטע משיר מזרחי מפורסם ולאחר מכן עליהם להגיד מה עולה להם בראש.

 

מכיוון שכל מילה נוספת מיותרת, כל שנותר לכם זה ליצפות, ליהנות, להתבונן בילדיכם הקטנים ולקוות לטוב.

 

אוהד קנולר בראיון נוקב במיוחד:

 

 ריקי בליך בראיון מרתק:

 

קרן מור, שמעולם לא נראתה רצינית יותר, חושפת את חכמת החיים שלה:

 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן