מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הריון ולידה > הריון

למה את צריכה בר מים בבית לקראת הלידה? הנה 5 סיבות מעולות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/9/2017
למה את צריכה בר מים בבית לקראת הלידה? הנה 5 סיבות מעולות

(צילום: shutterstock)

במהלך ההיריון וחופשת הלידה – נוחות וקיצור תהליכים זו מטרה נעלה. בר מים בבית יעשה לך את החיים קלים יותר בדיוק בזמן הזה. הנה 5 סיבות למה את צריכה תמי4 בבית לקראת הלידה

מאת: נועה לוי
 

1. כי חצי מהזמן של חופשת הלידה שלך את הולכת לבזבז על הרתחת מים, קירור שלהם, עיקור בקבוקים והכנת חלב מאבקה. תמי4 מוציא מים מסוננים וחמים בלחיצת כפתור.
 

via GIPHY

 
2. כי אם מעולם לא נתקעת באמצע המדבר ללא מים וללא גמל, את לא יודעת צמא של הנקה מהו. ובמילים אחרות, ההנקה מביאה איתה צמא כמו שלא הרגשת מעולם. את תחלמי על מכשיר שמוציא מים הכי מהר שאפשר.
 
 
 
3. כי על פי סקר של מכון שילוב I2R, שנערך במאי 2017, 80% מהמשפחות מעידות כי מאז שיש להן בר מים בבית, כל המשפחה שותה יותר מים. וכשיש לך ילדים, את גאה, שמחה ורגועה כשהם שותים המון מים. 
 
 
 


4. כי שמת לב כמה אבנית מצטברת אצלך בקומקום? לדעתנו, לכל אחד מבני הבית יש את הזכות הבסיסית לשתות מים מסוננים ובלי אבנית. הם טעימים יותר ובריאים יותר. וגם הקפה יוצא יותר טעים בלי התבלין בטעם אבן.
 
 
 
5. כי אפרופו קפה, בקרוב יהיו אצלך המון מבקרים וזה נכון שאף אחד לא מצפה מיולדת טריה להכין לו קפה, אבל כשיש תמי4 בבית מדובר בכוס, כפית, כפתור, חלב. והי, האורחים יכולים להכין לעצמם!
 
 
 
*הכתבה נכתבה בשיתוף שטראוס מים

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן