מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

תינוקות > בריאות התינוק

בייביסנס: תשובות חשובות לשאלות נפוצות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/9/2016
בייביסנס: תשובות חשובות לשאלות נפוצות

האם מכשיר הבייביסנס בטוח לשימוש? האם המכשיר פולט קרינה? למה יש אזעקות שווא? האם יש חשיבות לעובי המזרן? כל התשובות לשאלות אלה ושאלות נוספות בכתבה

בייביסנס, המכשיר לניטור תנועות הנשימה של התינוק ללא מגע, הפך עם השנים למוצר שכל הורה מכיר, גם אם הוא לא בוחר להשתמש בו. מכשיר הבייביסנס, המיועד לזיהוי דום נשימה אצל תינוקות, הוא מכשיר מציל חיים, שנעשה בו שימוש בבתים פרטיים ובבתי חולים, והוא מספק שקט נפשי להורים רבים, החוששים לגורלם של התינוקות הקטנים שלהם, בכל פעם שהם נרדמים. בכתבה שלפניכם תמצאו תשובות לכל אותן שאלות חשובות ונפוצות, אותן שואלים הורים רבים טרם רכישת מכשיר הבייביסנס:
 
האם הבייביסנס בטוח לשימוש?
מכשיר הבייביסנס בטוח לחלוטין לשימוש ואינו פולט קרינה כלשהי העלולה חלילה לפגוע בתינוק, בנוסף, הבייביסנס אינו מחובר לחשמל, וחיישניו הם פסיביים. בהתקנה נכונה של המכשיר,הכבלים מוסתרים, יחידת הבקרה תלויה בצד העריסה / המיטה של התינוק וללא צורך להיות בקרבה אל שקע חשמלי, שכן, המכשיר פועל באמצעות 4 סוללות ביתיות רגילות. הבייביסנס נושא רישום CE מלא כמכשיר רפואי, כאשר במכשיר נעשה גם שימוש אמין באלפי בתי חולים ברחבי העולם. בנוסף, הבייביסנס הוא המכשיר היחידי מסוגו שמוכח קלינית כמדויק באיתור בעיות נשימה.
 
האם בייביסנס מאושר על ידי משרד הבריאות?
המכשיר מאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי - אישור אמ"ר מס' 1220000. וכן על ידי משרדי בריאות ברחבי העולם.
 
האם ניתן לנסוע עם הבייביסנס לטיול בשטח ומחוץ לבית?
בהחלט, היחידה מופעלת על סוללות ואינה תלויה באספקת חשמל. חשוב לערוך בדיקה שגרתית של המכשיר בסביבה החדשה, זאת בכדי למנוע הפרעה לפעילותו. 
 
עד איזה גיל מומלץ להשתמש בבייביסנס?
מומלץ להשתמש בבייביסנס עד גיל שנה. 
 
האם יש מקרים של אזעקות שווא? במידה וכן, מדוע זה קורה?
לא ניתן להימנע לחלוטין מאזעקות שווא, חשוב גם להבין שחלק מאותן אזעקות שווא עלולות בעצם להיות אזעקות "אמיתיות" שמעוררת את התינוק וגורמות לו לחזור לנשום בכוחות עצמו. כמו כן, רובן הגורף של אזעקות השווא נגרמות בשל התקנה לא נכונה. בדיקת התקנה (או ייעוץ מהמפיץ המקומי) יכולה לפתור את הבעיה בקלות ולהפחית את כמות אזעקות השווא. בייביסנס נבדק והוכח כבעל שיעור נמוך מאוד (מתחת ל -1%) של אזעקות שווא.
 

 
האם יש חשיבות לעובי המזרן?
הבייביסנס מתוכנן ומותאם לעבוד בצורה אופטימלית עם מזרני גומי, שהם המזרנים הסטנדרטים עבור עריסות תינוק. במזרני גומי או קפיצים לא קיימת הגבלה, עם זאת, אסור להשתמש במכשיר הבייביסנס במזרני קצף "בעלי זיכרון".
 
האם ניתן להשתמש בבייביסנס גם עבור תאומים?
יש להשכיב את שני הילדים במיטות נפרדות, כאשר לכל מיטה מכשיר בייביסנס נפרד משלה. אין להשתמש באותו המכשיר ולהשכיב את הילדים באותה המיטה.
 
האם המכשיר מגביל את תנועת התינוק במיטה?
החיישנים הרגישים אינם באים במגע ישיר עם התינוק ולכן תנועות התינוק אינן מוגבלות כלל.
 
איך אדע אם חלילה התינוק שלי נמצא במצב של הפסקת נשימה?
אם התינוק נמצא במצוקה נשמעת אזעקה קולית ואור אדום מהבהב.
 
המשווקת הבלעדית של בייביסנס בישראל היא חברת Miya
לעמוד הפייסבוק של החברה - לחצו כאן

לרכישה ולמידע נוסף: 04-6999410
 
 
 
 
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן