מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


נשים > זוגיות ויחסים

גם הורים צעירים יכולים ליהנות: 3 המלצות ליציאות זוגיות בעלות נמוכה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 5/7/2016
גם הורים צעירים יכולים ליהנות: 3 המלצות ליציאות זוגיות בעלות נמוכה

הוצאות התא המשפחתי מזנקות בעשרות אחוזים עם הצטרפות התינוק החדש. יחד עם זאת, אין סיבה לוותר על זמן איכות משותף של ההורים ואפשר לעשות זאת גם בלי לפרוץ את מסגרת התקציב

הורים צעירים נאלצים להתמודד עם שורה ארוכה של קשיים. אחד האתגרים העיקריים הוא לעבור את החודשים הראשונים בשלום מבחינה כלכלית, היות והתינוק החדש מביא איתו לא מעט הוצאות חדשות. על ההורים להיערך לשינוי בתא המשפחתי ולהביא לידי ביטוי את היכולת שלהם לחסוך לטווח הקצר והארוך. מצד שני, אסור להם לוותר על זמן איכות משותף שיתרום למערכת היחסים ויסייע גם לתינוק בעצמו. 
 
הנה כמה המלצות ליציאה זוגית בעלות נמוכה ומינימאלית:
 
1. ארוחה וסרט
 
בילוי קלאסי על בסיס ארוחה וסרט יכול להתאים לכל הגילאים. לא צריך להתאמץ כדי למצוא סרט טוב, לשלב אותו עם ארוחה מפנקת ולרענן את השגרה עם זמן איכות משותף. יש הרבה מבצעים שיכולים להתאים להורים צעירים, כמו למשל רכישת כרטיסי סינמה סיטי 1+1 וניצול הטבות של חברות אשראי. 
 
אם כבר יוצאים מהבית, מומלץ לבחור ארוחה קלילה כדי להימנע מתחושת כובד ולתת עדיפות לסרט משעשע. בנוסף, תמיד ניתן להזמין חברים לבילוי משותף ולהחליף חוויות מהשהות עם התינוק הטרי.
 
2. חוף הים
 
ישראל היא מדינה שבה כמעט כל תושב יכול להגיע לחוף ים בנסיעה קצרה ולאורך כל ימי השבוע. אמנם עדיף לוותר על החופים בסופי שבוע ובשבתות, אבל כדאי בהחלט לעשות זאת בשאר הימים. כדאי למצוא מקום קרוב עם שירותי חוף נגישים ולנצל את ההזדמנות כדי לצפות ביחד בשקיעה, לשתות כוס בירה ולנשנש משהו קל. 
 
חוף הים מטעין את מערכת היחסים באנרגיות חדשות והוא מומלץ בעיקר להורים צעירים שעוד עוברים תהליך של הסתגלות. חוץ מזה, הבילוי בחוף הים לא עולה כסף והוא רלוונטי לכל אורך השנה. אפשר להגיע לים בחורף כדי להתבונן בגלים, או לעבוד על השיזוף בימי הקיץ הלוהטים והחמים. 
 
3. הליכה וטיול בפארק
 
פעילות משותפת עושה פלאים למערכת יחסים של הורים. היא מעניקה תחושת סיפוק, עוזרת לירידה במשקל אחרי לידה וגם משפרת את איכות החיים בטווח הארוך. את הבילוי הזה כדאי לערוך בשעות אחר הצהריים או הערב ולאחר בקשת עזרה בשמרטפות על הפעוט הקטן. מומלץ לערוך פעילות סולידית כמו הליכה וטיול בפארק, לשלב ריצה אחת למספר ימים ובמידת הצורך גם להוסיף פעילויות חדשות.
 
לסיכום, הורים צעירים יכולים ליהנות כל עוד הם מרשים לעצמם להשתחרר. הדרך לעשות את זה עוברת בבחירה של אטרקציות מיוחדות, שלא תמיד עולות כסף. הנקודה העיקרית היא להקדיש זמן לבילוי המשותף ולעקוב אחר ההצעות השונות. כך משיגים את המטרה ונהנים מזמן איכות מעולה. 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן