מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


נשים > טיפוח ויופי

איך תשמרי על מראה לק מושלם שלך?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/8/2018
איך תשמרי על מראה לק מושלם שלך?

מעטות האמהות שמצליחות לשמור על מראה מניקור מושלם למשך זמן רב, אצל רוב הנשים הלק מתקלף, נסדק ונהרס כעבור זמן קצר, מכיוון שידיים של אמהות עובדות ללא הפסקה. בכתבה זו נלמד אותך כיצד כיצד לשמור על הלק שלך לאורך זמן

כיום כמעט כל אישה יודעת כיצד למרוח לק על הציפורניים, אבל כמעט אף מהן לא יודעת כיצד לשמור עליו, על אחת כמה וכמה לאחר שהשקיעו כסף וזמן בטיפול מניקור מקצועי. כולנו היינו במצב הזה, סיימת למרוח לק, הכל נראה מושלם, אבל לא חלפה לה שעה קלה והצבע כבר מתקלף, סדוק או מרוח. 
 

ככה זה כשאת אמא, הידיים שלך כל הזמן בפעולה, את כל הזמן מרימה ילדים, מכינה אוכל, שוטפת כלים, מסירה כתמים מהבגדים, רוחצת, מלבישה ועוד ועוד. זה לא שאבות לא לוקחים חלק בעניין, פשוט להם אין לק על הציפורניים והם לא צריכים לשמור עליו לשמחתם.

לכן, ריכזנו עבורכן מספר טיפים יעילים, שיסייעו לכן לשמור על הלק שמרחתן על הציפורניים לאורך זמן:

1. האורך כן קובע – אחד הכללים החשובים בשמירה על מראה הציפורניים הוא בחירת אורך נכון לציפורניים. חשוב לוודא שהאורך שבחרת מתאים לך, שאת מסוגלת לבצע עמו פעולות שונות שאת נדרשת לבצע במהלך היום (כגון הקלדה, שטיפה, קיפול, משחק עם הילדים, כתיבה ועוד). נשים אשר מתקשות לבצע פעולות שונות עם ציפורניים ארוכות, מומלץ שישמרו על ציפורניים קצרות יותר שיראו גם מסודרות ומטופחות יותר.
 

2. עשי עבודת הכנה – הכנת הציפורניים למריחת הלק היא תהליך לא פחות חשוב ממריחת הלק עצמו. חשוב לוודא שהציפורניים נקיות, שלא נותרו עליהן שאריות לק ישנות, לכלוך או אזורים סדוקים. השקיעי כמה דקות בניקוי וסידור הציפורניים, זה ישלתם לך בהמשך התהליך.
 

3. העשירי את הציפורניים בלחות – ממש כמו עור הפנים שלך, כך גם הציפורניים שלך זקוקות ללחות. לאחר שתסיימי לסדר אותן, השתמשי בקרם לחות מתאים, שירכך את העור באזור האצבעות בפרט ובכפות הידיים בכלל. הקפידי למרוח קרם לחות באופן קבוע, בכל יום, אפילו מספר פעמים ביום.
 

4. אל תחסכי בשכבת הבסיס – כל מניקור מרשים כולל גם שכבת בסיס שמגנה עליו, לכן שכבה זו היא חובה, אל תדלגי עליה לעולם. השכבה תסייע לצבע שתמרחי להישאר למשך זמן ממושך יותר על הציפורניים ותעניק לכל תהליך המריחה מראה חלק ואחיד יותר.
 

5.  אל תשכחי לייבש – נשים רבות ממהרות בעת מריחת הלק ולא נותנות לשכבות השונות להתייבש כראוי, דבר שגורם למצב בו הצבע נמרח, השכבות לא אחידות וכל המראה המתקבל לא נראה ממש מקצועי. אז קחי את הזמן, תנשמי עמוק ותני לכל שכבה את הזמן הדרוש לה בכדי להתייבש.
 

6. השקיעי בשכבת הטופ – כאשר סיימת למרוח את הלק הרצוי אל תשכחי למרוח שכבת טופ. אותה שכבה עליונה תסייע לך לשמור על הצבע ותגן על מראה הציפורניים, לכן מומלץ להשקיע במוצר איכותי שאת יודעת שעובד, גם אם הוא יעלה לך קצת יותר.
 

7. שימי לב לפעולות שלך – לעתים שווה להשתמש בכפפות גומי או להגן על הציפורניים באמצעות פיסת בד כאשר את מבצעת פעולות שעלולות לסכן את הציפורניים – כגון שטיפת כלים, פתיחת קופסאות, שימוש בחפצים שורטים, חדים ועוד.
 

8. מניקור ג'ל – נשים רבות יעידו שמדובר בהמצאה גאונית ולמרות שהמחיר יותר יקר ממניקור רגיל רבות מהן טוענות שזה שווה את זה, מכיוון שהלק והעיצוב כולו מחזיקים זמן למשך ימים רבים (כשבועיים).

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן