מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


נשים > זוגיות ויחסים

סופ''ש זוגי בלי הילדים - האביב הוא הזמן האידאלי

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 16/2/2016
סופ''ש זוגי בלי הילדים - האביב הוא הזמן האידאלי

בני זוג צריכים לצאת לחופשה פרטית בלי הילדים כדי לרענן את השגרה, לצבור כוחות ולהחזיר את הרומנטיקה למערכת היחסים. האביב הוא הזמן האידיאלי והנוח ביותר לעשות את זה כי ניתן גם לגייס את הסבא והסבתא לטובת בייביסיטר וגם לחסוך בהוצאות

תקופת האביב מסמנת לבני זוג את הצורך בחופשה משותפת. בניגוד לשאר עונות השנה שבהן מסובך לעזוב את העבודה או את הילדים, רק באביב יכולים זוגות ותיקים לנצל את הזמן הפנוי העומד לרשותם. החופשה היא חלק בלתי נפרד ממערכת היחסים ויש לה תפקיד משמעותי גם ברענון של השגרה. בני הזוג חייבים להכיר בחשיבות של החופשה כדי לצבור כוחות וכמובן להבעיר מחדש את הלהבה הרומנטית.
 

יש הרבה יתרונות לסוף שבוע זוגי בלי הילדים בתקופת האביב. קודם כל, הסבא והסבתא כבר הספיקו להירגע מהקיץ ויש עוד מספיק זמן עד החופש הגדול הבא. המשמעות היא שמדובר על הרגע הטוב ביותר להזמין אותם לשמור על הילדים. הם ישמחו להגיע לסוף שבוע שלם עם הנכדים ויעודדו את ההורים לעזוב כבר את הבית. חוץ מזה, באביב המחירים זולים ואפשר לבחור מבין מגוון חבילות נופש של אל על וחברות נוספות.
 

כך תחסכו בהוצאות בלי לוותר על חופשת החלומות
 

בני זוג שמקבלים החלטה עקרונית על חופשה משותפת באביב יכולים לחסוך בהוצאות באמצעות הקפדה על מספר כללי מפתח. הטיפ הראשון הוא להשוות מחירים של חבילות נופש, אך לא לוותר על יעד שמעניין את שני בני הזוג. אפשר לסנן בין יעדי חופשות על פי תנאי מזג אוויר, מסגרת התקציב והאטרקציות שיש בתאריכים השונים. טיפ נוסף ולא פחות חשוב הוא לקבל המלצות מבני זוג אחרים. אפשר לאסוף המלצות מחברים ובני משפחה, לקרוא חוות דעת באתרי אינטרנט ולעקוב אחר פוסטים ברשתות החברתיות. בסופו של דבר, אין תחליף להמלצה אובייקטיבית כדי לבחור יעד לחופשת חלומות מפנקת.
 

היעדים הנבחרים לחופשת סוף שבוע נוטים להיות קרובים ובמרחק של שעות טיסה בודדות בלבד. זה יתרון עבור הורים שמרגישים לחוצים בגלל שהם משאירים את הילדים עם הסבא והסבתא, כמו גם פרמטר שמשפיע על ההוצאות. המשמעות של יעד קרוב לחופשה זוגית היא צמצום מספר השעות שהולכות לאיבוד בעבודה. במילים אחרות, סוף שבוע זוגי בלי הילדים בתקופת האביב הוא הדרך הטובה ביותר ליהנות מכל העולמות.
 

דיל אטרקטיבי של חופשה זוגית לחו"ל כולל טיסה, לינה ולפעמים גם השכרת רכב. עם זאת, על הרכב השכור אפשר לוותר כל עוד מדובר על סוף שבוע בלבד. עדיף להשקיע את התקציב באטרקציות רומנטיות ולהתפנק עם חדר גדול במלון. כדאי גם לשריין לפחות ערב אחד לארוחה זוגית לאור נרות, כדי לחזור לחיק המשפחה עם חיוך מאוזן לאוזן.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן