מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

הריון ולידה > הריון

טיפול ואטסו בהריון: כיצד הוא יכול לעזור לך?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 4/1/2016
טיפול ואטסו בהריון: כיצד הוא יכול לעזור לך?

(צילום: ליזי אזולאי)

ואטסו, טיפול שיאצו במים, היא שיטה נהדרת להקלה על כאבי גוף, כאבי גב, בצקות, כאבי גפיים ותופעות נוספות בתקופת ההריון. למידע אודות השיטה ויתרונותיה - היכנסו לכתבה

להיות בהריון זה אושר, זה פלא, זה החיים עצמם בכל עוצמתם. נפלה בחלקנו, הנשים, הזכות לחוות את קסם החיים הזה המתחולל גופנו ובנפשנו.
 

אבל הריון הוא לא תמיד אושר צרוף. לא תמיד הוא נוח, קל או פשוט.
 

לפעמים בתקופת ההריון מאוד לא נוח לנו: אנו סובלות מכאבים בגב התחתון והגב העליון, התינוק המקסים שבתוכנו מתיישב לו בתנוחה הלוחצת לנו, מקשה עלינו לנשום ואפילו לדבר. אנו סובלות מצרבות וגם מבצקות.
 

ועוד לא דברנו על מצבי הרוח המוקצנים, המשתנים מהקצה אל הקצה במהירות. ומה עם הדאגות?הפחדים? העצבות? הבלבול? וגם החששות שמתלווים הרבה פעמים לתקופת ההריון. וכמובן שגם אי אפשר מבלי להזכיר את הגוף שלנו, שצובר קילוגרמים עודפים, דבר המקשה על חלק מאתנו להתמודד עם המראה החיצוני שלנו שמשתנה. 

 

אז מה עושים ואיך מתמודדים? איך שורדים את התקופה הזו בשמחה ובאהבה, בעוצמה ובחופש, בשלווה אמיתית?

 

יש כל מיני דרכים להרגיש טוב יותר עם עצמך בתקופת ההריון, טיפול ואטסו הוא אחת מהן והוא דרך נהדרת לעשות זאת. ואטסו היא שיטה נהדרת שיכולה לעזור לך למצוא את המרכז שלך, לאסוף את עצמך אם התפזרת והלכת לאיבוד, לחזור לחוות שלווה בסיסית, עוצמה בסיסית, לחזור להיות בחופש ובשמחה עמוקה ואותנטית, מעצמך, מהרך הגדל ברחמך, מהחיים היקרים שלך ושלו.
 

ואטסו היא גם דרך נהדרת ליהנות מהקלה מכאבי הגוף, כאבי גב, בצקות, כאבי גפיים ואחרים, הקלה משמעותית ביותר שנשארת איתך לאורך זמן.
 


אז מה זה בעצם ואטסו?
 

ואטסו הוא טיפול שיאצו במים וגם הרבה יותר מזה. שעה שבה את שוכבת בידיים של המטפלת, עוצמת עיניים ומתכוננת לזמן קסם. המטפל או המטפלת מציפים אותך, מערסלים אותך, מותחים ומקפלים, מעסים, לוחצים, משיטים בעדינות ונושמים, נושמים ביחד איתך.
 

כשהנשימה אחת והתנועה היא תנועה עם הקצב הטבעי של המים - הכל יכול לקרות.
 

הלב מרחף, המחשבות הרעות נעלמות, את עוברת למצב תודעתי של בין שינה לבין ערות ולא זוכרת איפה את, בת כמה את, לפעמים אפילו שוכחת מי את... בשלב זה מגיעים תחושות של שקט ואושר עמוקים, שעוטפים את כל כולך. אין מחשבות, רק תחושות, צבעים ועולמות אחרים.

 

המים בטיפול ואטסו, חמים, אבל לא חמים מדי, כ-34-35 מעלות. בטמפרטורה כזו השרירים הופכים לרפויים יותר, כל לחיצה וכל מתיחה הופכים לאפקטיביים במיוחד, הנשימה נפתחת ואת חסרת משקל.

 

טיפול ואטסו בהריון, כפעם בשבוע, יכול לעשות את ההבדל בין הריון קשה, מלחיץ, מבלבל, המלווה בכאבים יומיומיים, בתחושת כובד כמעט בלתי נסבלת, מלא בעצבות או במצבי רוח קיצוניים - לבין הריון קל ומאושר, נטול כאבים, מלא בשמחה ובשלווה שמגיעים הכי מבפנים.
 

טיפול ואטסו בהריון אפשרי החל מהשבוע ה-16 להריון ועד לחודש התשיעי.

 

לפרטים נוספים: ליזי אזולאי, סימני דרך, 054-4375784. www.pathsigns.co.il

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן