מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > סרטים ומוזיקה לילדים

דיסק מומלץ לפעוטות ותינוקות: קרוסלה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 13/11/2017
דיסק מומלץ לפעוטות ותינוקות: קרוסלה

(צילום: עטיפת האלבום)

את הדיסק של סדרת הטלוויזיה האהובה משנות ה-70 תוכלו לקנות היום בחנויות. חווה אלברשטיין, שלמה ווישינסקי, אברהם מור וחנן גולדבלט (טרום השערוריות), מבצעים 30 שירי ילדים מקסימים

שם הדיסק: קרוסלה
מבצעים: חווה אלברשטיין, חנן גולדבלט, אברהם מור, שלמה וישינסקי.
מחיר בחנויות:כ-19.90 שקלים ב'צליל' של רשת סטימצקי.

 

בשנת 1978 עלתה בטלוויזיה החינוכית סדרת טלוויזיה לילדים בשם "קרוסלה". העלילה התרחשה בגינה קטנה והייתה מלאה בשירים וסיפורים. מוכר הבלונים חנן ענן, אברהם הגנן, חווה ושלמה, הפכו לרביעייה פופולרית במיוחד, אך למרבה הצער הסדרה ירדה מן המרקע כבר בשנת 1979.

חנן גולדבלט, כחנן ענן, היה הדמות שהכי התחבבה על הילדים, בשל העובדה שהוא גר על ענן, התעופף באוויר ומכר בלונים (זה היה עוד באותם ימים שמי תיאר לעצמו שיסתבך בשערוריות מין ומעצרים). אברימלה הגנן הנרגן היה ידוע בקוצר סבלנותו ובמשפט המפורסם "אתה מקלקל לי את הגינה והורס לי את המצב רוח".


הפתיח הרשמי של "קרוסלה":
  


את פס הקול של התוכנית אתם יכולים למצוא כיום בחנויות ולהשמיע אותו לילדים. תמצאו בו 30 שירים נפלאים כמו "הקרוסלה", "כבו האורות", "יום הולדת לגינה", "סוף זה תמיד התחלה", "כוכבים בגינה", ועוד. את כל מילות השירים כתבה לאה נאור ועל הלחנים והעיבודים הנהדרים אחראיים של מתי כספי וקובי אושרת.

חווה אלברשטיין מבצעת את "כל השירים יצאו לחופש"אם אהבתם את זה תאהבו גם את הדיסק "לבד ביחד ולבד לבד" של ג'וזי כץ ושמוליק קראוס
.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן