מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מומלצים ברשת

חדש: אפליקציית הוידאו והמשחקים של ערוץ הופ!

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 17/12/2015
חדש: אפליקציית הוידאו והמשחקים של ערוץ הופ!

(צילום: יחסי ציבור הופ!)

באפליקציית ה-VOD החדשה של ערוץ הופ! תוכלו למצוא את תכני הופ! המובילים, מלווים במשחקים אינטראקטיבים, וכל אלו בסביבה מעשירה, חינוכית ובטוחה

הערוץ האהוב והמוביל עכשיו גם על טאבלט! משחקים ושרות VOD תחת קורת גג אחת. באפליקציה חדשה שמאפשרת להורים לשלוט במשך הצפייה והמשחק של הילדים וניתנת להורדה בטלפונים וטאבלטים מותאמי אנדרואיד ו-IOS!
 
אפליקציית ערוץ הופ! מותאמות במיוחד לילדים בגילאי הגן, המידע בהן מועבר באמצעים חזותיים, כמעט ללא צורך בטקסטים ומאפשר לילד להשתמש בחוויית צפייה ומשחק בכל מקום וכל זמן לגמרי בעצמו! 
 
באפליקצייה תוכלו למצוא את התכניות המובילות של ערוץ הופ! - יובל המבולבל, תותית, פיטר הארנב, הפוני הקטן שלי, מיכל הקטנה והמפלצות, מולי וצומי, נווה עצלנות ועוד לצד משחקים אינטראקטיביים בעלי תכנים לימודיים במטרה לעודד את הילדים לחשיבה ולמידה גם ללא סיוע של מבוגר. 
 
אפליקציית ערוץ הופ! מציעה להורים תכונה ייחודית שמאפשרת להורה לקבוע מראש את משך השימוש. בנוסף, מאפשרת האפליקציה לבצע חיפוש חכם למציאת תוכן על בסיס נושאי כמו חגים, חברות, דמויות, הכנה לכתה א׳ וכיו"ב וכן התייחסות מיוחדת לזמן שלפני השינה עם תכני ושירי לילה-טוב.
 
ועכשיו במבצע התנסות ל-72 שעות ראשונות - כניסה חופשית!
 

האפליקציה זמינה כרגע באפסטור למכשירי האייפון והאייפד, וניתן להוריד אותם כאן.

 

בשבוע הקרוב האפליקציה תהיה זמינה גם למשתמשי האנדרואיד שלראשונה יוכלו ליהנות מתכני הופ!

 

 
אלונה אבט, מנכ"ל משותף בקבוצת המדיה הופ!: "לפני 15 שנה כשהקמנו את הופ! כערוץ טלוויזיה המותאם במיוחד לילדים גילאי הגן זה היה קונספט חדשני לחלוטין בקנה מידה בינלאומי, שאומץ במהרה על ידי גופי תקשורת רבים בעולם. במהלך השנים, חל שינוי משמעותי בדפוסי צריכת המדיה של ילדים שהחלו להשתמש במסכים נוספים לצריכת חוויות תוכן. אנו צופים כי השינוי יימשך ולכן, כפי שנהגנו בעבר, אנחנו מתאימים ומעדכנים את חוויות הופ! לשינויים הדינמיים בתחום, הן מבחינת התוכן והן בהיבט של החדשנות הטכנולוגית אבל התפיסה של חוויות תוכן איכותיות, כמו גם העמידה לצד ההורה כדי לסייע באתגרים החדשים ששינויים אילו מציבים בפניו – נותרו הקו המנחה את פעילות קבוצת הופ!. בהתאם, היה לנו חשוב מאד לתת, מעבר לחוויה איכותית לילדים גם כלי שליטה להורה בזמן השימוש של הילד, כמו גם שילוב של משחקים עם VOD  באפליקציות החדשות המושקות על ידינו בימים אילו".

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן