מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

ג'ונסונס® מציגה את חקר המדע של החושים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/11/2015
ג'ונסונס® מציגה את חקר המדע של החושים

(צילום: יחסי ציבור ג`ונסונס)

ג`ונסונס® מציגה את Science Of The Senses™ חקר המדע של החושים. מחקרים רבים מעידים כי לגירוי רב-חושי יש השפעה משמעותית על התפתחותם הבריאה של תינוקות, טקסים יום יומיים כגון שעת הרחצה טומנים בחובם הזדמנות אידאלית לשילוב גירויים רב-חושיים

המותג ג'ונסונס® יוצא באסטרטגיה חדשה  עם הסלוגן  "הרבה יותר בשביל התינוק שלך ™ ". מסר זה מבוסס על מאות מחקרים המראים כי גירוי רב חושי הינו בעל השפעה מרובה על התפתחות התינוק מבחינה קוגניטיבית, רגשית וחברתית.  
 
מחקרים רבים מראים כי גירויים הם דבר הכרחי להתפתחות המוקדמת של התינוק כאשר בשלוש השנים הראשונות לחייו של התינוק מתפתחים במהירות מרבית המסלולים העצביים התומכים בכישורי התקשורת, ההבנה וההתפתחות החברתית והרווחה הרגשית של התינוק. 
 
כמו כן מחקרים מראים גם כי לגירוי רב-חושי יש השפעה משמעותית על התפתחותם הבריאה של תינוקות בשנות חייהם הראשונות. גירוי רב חושי הוא למעשה גירוי סימולטני של כמה חושים: המישוש, הריח, השמיעה ו/או הראייה והוא תורם להתפתחותם החברתית, הרגשית, הקוגניטיבית והגופנית של תינוקות. 
 
מחקרים מראים שטקס פשוט בזמן הרחצה והעיסוי מכיל בתוכו את ההזדמנות האידיאלית ליצירת חוויה רב-חושית לתינוקכם. שעת הרחצה מספקת הזדמנות למגע של עור בעור ולקשר עין ישיר כמו גם להצגה של מרקמים, מראות, צלילים וריחות חדשים, שביכולתם לעורר את חוש המישוש, הראייה, הריח והשמיעה של התינוק ובכך טקס הרחצה יכול לתרום להתפתחות הרגשית, הקוגניטיבית והגופנית של התינוק. 
 
בנוסף, טקס הכולל אמבטיה ואחריה עיסוי עם קרם לחות עדין וזמן שקט הינו דרך פשוטה ומבוססת מדעית לשיפור איכות ומשך השינה בקרב תינוקות. הוכח כי כאשר שעת הרחצה מהווה חלק מטקס יום יומי היא תורמת ליצירת סביבה צפויה ומופחתת מתחים עבור תינוקות והורים כאחד. עם ג'ונסונס®, זמן האמבטיה יכול להיות הרבה יותר בשביל התינוק שלך™
 
המותג ג'ונסונס® פורץ את הדרך על ידי מחקרים מתקדמים מבית ג'ונסון & ג'ונסון המגלים את חשיבות החוויה הרב חושית, אשר מובילה להתפתחות בריאה של תינוקות. מוצרינו עוברים סדרה ארוכה של בדיקות בטיחות קפדניות על מנת להבטיח את הסטנדרט הגבוה ביותר עבור התינוק.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן