מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > ספרי ילדים והורות

שני ספרים ראשונים בסדרת קופיקו החווייתית

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 15/10/2015
שני ספרים ראשונים בסדרת קופיקו החווייתית

(צילום: יוסי צבקר)

"קופיקו יוצרים בפלסטלינה" ו-"קופיקו לומדים לצייר" הם שני ספרים ראשונים בסדרה החווייתית המשלבים ערכות יצירה: באחת ערכת פלסטלינה ובשנייה ערכת עפרונות ציור

קופיקו, המותג האהוב והעל זמני, ממשיך כבר למעלה מ-60 שנה להפתיע וכעת יוצא לדרך לראשונה בסדרת ספרים חווייתית חדשה - "קופיקו יוצרים בפלסטלינה" ו-"קופיקו לומדים לצייר".
 
 
בספרים החדשים מוזמנים הקוראים הקטנים להצטרף אל הדמות האהובה של קופיקו, ליצור/ לצייר בעזרתו חיות ודמויות נהדרות של חבריו לסדרה. כל ספר מציג שלבים קלים להכנה והבנה באמצעות איורים מפורטים המדגימים כיצד ליצור/ לצייר בצורה הנכונה. 
 

 
 קופיקו הוא האחד והיחיד אשר רק לגביו יכולים אנשים לא מעטים לומר:  גם אנחנו, גם הורינו וגם ילדינו נהנינו וצחקנו לכל אורכה של ילדות מחויכת ונפלאה בזכותו. הסדרה החדשה מקנה להורה ולילד זמן איכות יצירתי.
 
אחד מיסודות הצלחתו של קופיקו לאורך השנים, הספרים, ההצגות והסרטים הוא מוטיב החידוש וההפתעה - לעשות או לומר ברגע ובזמן המתאים את הבִלתי צפוי אך הנכון, הפשוט, המועיל והמצחיק. גם עתה, כאמור למעלה מ- 60 שנה לאחר שהגיע אלינו מאפריקה הרחוקה, מוסיף קופיקו להפתיע, לחדש ולהתאים עצמו לזמן המשתנה ולצרכי הילדים בו וממשיך להיות מותג מוביל בתחומו.
תמר בורנשטיין-לזר, הסופרת האהובה, הידועה גם כ"אמא של קופיקו", כתבה יותר מ- 150 ספרי קופיקו ועוד עשרות ספרים אחרים לילדים. הסדרה החווייתית שיוצאת בימים אלה הינה חוליה נוספת בשרשרת ארוכת הספרים והשנים של קופיקו – הקוף הלאומי שלנו.
 

 
מחיר לצרכן: 88  ₪                                                                                                          
להשיג ברשת חנויות סטימצקי וצומת ספרים ברחבי הארץ

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן