מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

נשים > טיפוח ויופי

על רסקיו לציפורניים כבר שמעתן?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/9/2015
על רסקיו לציפורניים כבר שמעתן?

(צילום: יחסי ציבור)

CND משיקה את "רסקיו" תכנית הצלה לציפורניים חלשות ופגומות. קרטין טבעי מהופק מצמר כבשים, שמן חוחובה ושמן שקדים מתוקים הם הרכיבים העיקריים בתכשיר

חברת CND משיקה את 'רסקיו' - תכשיר שיקום אפקטיבי לציפורניים חלשות, פגומות, מתפצלות ופריכות.  המוצר מכיל ריכוז גדול של חלבוני קרטין טבעיים שנלקחו מצמר כבשים לא מעובד (נגזז ללא מטרות רווח ולא בכפייה) החודרים לציפורן הטבעית, מחלחלים למיטת הציפורן ותורמים לחיזוקה. עוד שולבו בתכשיר תמצית שמן חוחובה להשבת הלחות האבודה ולמניעת התפצלות והתקלפות הציפורן ושמן שקדים מתוקים שנועד לרכך את הקטיקולה ולמנוע יובש, סדקים וחתכים תוך שמירה על גמישותה.


בניסוי קליני שבדק את יעילות התכשיר הוכח כי 80% מהמשתמשים במוצר דיווחו על שיפור ניכר במצב ציפורניהם כבר בשבוע הראשון. עוד עלה מהניסוי שכתמים לבנים מודגשים שהיו על הציפורניים דהו והפכו הרבה פחות מודגשים. בשבוע הרביעי דווחה ירידה משמעותית בתופעת פיצול ציפורניים וירידה ניכרת של כ 80% בציפורניים חלשות הסובלות מקילוף. 
 

הוראות שימוש: לאחר ניעור הבקבוק יש למרוח על הציפורן לפחות פעמיים ביום ולהחדיר בצורת עיסוי לציפורן ולקטיקולה. יש להשתמש במוצר עד שההטבה במצב הציפורן ניכרת.
 

מחיר 30 ₪ ל-3.7 מ"ל

להשיג: מכוני הציפורניים ואצל המניקורסטיות ברחבי הארץ.
לבירור נקודת המכירה הקרובה:
04-8491111

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן