מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

נשים > טיפוח ויופי

פיטו פריז משיק מסכת צמחים לשיקום השיער

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/8/2015
פיטו פריז משיק מסכת צמחים לשיקום השיער

(צילום: אלון גנון)

מותג היוקרה פיטו פריז משיק את "פיטוקרטין" - מסכת צמחים מתקנת לשיקום שיער חלש או פגום

הקרטין הוא קבוצה של חלבונים היוצרים את הרקמות הקרניות של הגוף כגון, ציפורנים ושיער. "פיטו פריז" מותג הפרמיום למוצרי שיער, המוביל העולמי בשימוש בצמחים כרכיבים דומיננטיים במוצריו, מציע מסכה טיפולית לריכוך עמוק, לשיקום ולתיקון שיער חלש, פגום ושבור.  היתרון הגדול בשימוש ברכיבים פעילים ממקורות צמחיים היא הדמיון למולקולות הטבעיות שיש בגוף האדם ובעקבות כך ספיגתם טובה.


על מנת לשפר את מראה השיער הפגום והשבור יש למלא את סיבי השערה "שנפתחו" כתוצאה מפרוצדורה כימית (צבע, פסים, החלקה, סלסול וכד') או לחילופין מעוצמת חום ישירה (פן, מחליק, בייביליס ועוד)  לחדור לשרשראות השבורות של הקרטין היוצרות את המראה הפגום והמפוצל, וליצור מעין מילוי מחודש בין המרווחים שנוצרו.
 

הקרטין הצמחי ששולב במסכת "פיטוקרטין" חודר עמוק לסיבי השיער  ובונה את המבנה הפנימי שלה.  בשל  גודלן הזעיר של המולקולות בקרטין הצמחי המופק מחלבוני חיטה, תירס וסויה הן מצליחות לחדור עמוק לשכבות סיבי השיער ולשמש כחומר "מילוי" המחליף את הקרטין הטבעי שנהרס כשהן שקועות בין הסיבים הפגועים של השערה. הקרטין הצמחי הינו קומפלקס של 18 חומצות אמינו הדומה מאד בהרכבו לקרטין הטבעי של השיער. בנוסף, שולבה במסכה גם חומצה היאלרונית  המופקת מסוכר שתפקידה לשמר את רמת הלחות בשיער וכן סרמידים שמוצו מסובין ותמצית רימון  שנועדו לשמר את הנפח,  האלסטיות, הזוהר והברק של השיער ויסייעו לשפר את מצבה של השכבה החיצונית, המעטפת של השערה בכל רמות השחיקה.
 

הוראות שימוש: לאחר החפיפה, על שיער רטוב, יש להוסיף כמות קטנה של המסכה על כף היד, ובעזרת האצבעות יש לסרק לפיזור אחיד על השיער, תוך התמקדות בקצוות השיער. להמתין 2-5 דקות (תלוי בעובי השיער) ולשטוף (מומלץ לחפוף בפיטוקרטין שמפו). לשימוש חיצוני בלבד.

 

מחיר: 160 ₪

מכיל: 200 מ"ל

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי המרקחת ובתי טבע ברחבי הארץ

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן