מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > מומלצים ברשת

חמסה-חמסה-חמסה: 5 האפליקציות שיעזרו לך לעבור הריון בשלום

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 3/6/2015
חמסה-חמסה-חמסה: 5 האפליקציות שיעזרו לך לעבור הריון בשלום

הריון ואפליקציות- בין המלחמה בגוף שמשתנה, בהורמונים המשתוללים, בבחילות ובתשישות הכללית, בזמן ההריון על האמהות לבצע משימות, לערוך רשימות ולזכור ערימות של אינפורמציה שלא תמיד יש מקום להכיל. כדי לעשות סדר בבלגן, הנה חמש אפליקציות שיקלו עליכן את התקופה ב


מאת: מיה אבידן
 

 

כל אם לעתיד יודעת שמרגע שנודע לה על ההריון ועד הלידה המיוחלת היא עתידה להיחשף לכמויות אינפורמציה שצפויות להגיע מכל עבר. אתרים, פורומים, פייסבוק, אמהות, סבתות, חברות, דודות, שכנות. כל אלה מגיעים לקראתה עם שק של כוונות טובות. אך לעתים עודף האינפורמציה עשוי לעשות את הפעולה ההפוכה.
 

למען תשעה חודשים שלווים ככל האפשר, ליקטנו את חמש האפליקציות שמרכזות את כל מה שבאמת צריך לדעת.

 

1. My Pregnancy Today
 

בגדול: חשוב להדגיש, כי לא האפליקציה היעילה הזאת או כל אפליקציה נוספת אחרת שתוזכר בכתבה, יכולה לשמש כתחליף למעקב רופא. אבל, אם ניקח בחשבון את העובדה שלא תמיד זוכרים לכתוב את כל מה שהרופא אמר, האפליקציה המדוברת עשויה לעזור.
 

בתכלס: באפליקציה תגלו אלו התפתחויות חלות בעובר מיום ליום ואלו שינויים תחושו אתן. היא תדאג ליידע אתכן מאלו סוגי מזונות עדיף להימנע והיא מכילה פיצ'ר נוח לרישום נקודות שעולות אצל הרופא. פיצ'ר חביב נוסף מאפשר להעלות שאלות ולשתף חוויות בפורום אמהות.
 

מתאים ל: אנדרואיד ואייפון.

כמה עולה: בחינם.


מכינה את עצמך ללידה? בואי ליהנות ממתנה מסדרת מוצרי הנשים של אלטמן >>

 


2.  mPregnancy

 

בגדול: חלפו הימים בהם מעורבותו של האב בהריון הסתכמה בחלוקת סיגרים לסובבים בחדר ההמתנה בבית היולדות. עם השנים תפקידו של האב בחיי הילדים הולך וגדל, ולכן אין כל סיבה שאלה לא יחוו את חוויית ההורות כבר מהרגע הראשון. ובינינו, כמו שהוא רוצה להיות מעורב ולא יודע איך בדיוק, גם את רוצה אותו בסביבה.
 

בתכלס: האפליקציה מדווחת לאב לעתיד אודות התפתחותו של הצאצא שבדרך, אבל עושה את זה בשפה נגישה ומשעשעת – שגם סופרת לאחור את ימיו האחרונים כגבר חופשי.
 

מתאים ל: אייפון.

כמה עולה: חינם.
 3.  בייבי שם
 

בגדול: אז נכון, ננעלתן על שמות לילדים שלכן עוד כשהייתן בחטיבת ביניים, אבל מה לעשות שבן זוגכן מסרב לקרוא לבנכם קווין על שם ההוא מהבקסטריט בויז? בדיוק במקום הזה נכנסת "בייבי שם", האפליקציה שתעשה לכן סדר בכל הנוגע לבחירת שם הנולד.
 

בתכלס: באפליקציה תוכלו למצוא מבחר עצום של שמות המחולקים לפי מין. בנוסף, תוכלו לשמור את השמות המועדפים עליכן לדיון עתידי (אחרי שיירגעו קצת הרוחות). למי מכן שמעוניינת להימנע ככל האפשר מהקלאסיקות, מוגשת רשימת השמות הנפוצים ביותר בישראל בשנה החולפת. רק בזהירות עם זה, כי במקום נעה ואיתי אתם עלולים להיתקע בסוף עם אורפז ופלתיאל (שזה לגמרי בסדר כן? אם זה מה שאתם רוצים).
 

מתאים ל: אנדרואיד ואייפון.

כמה עולה: חינם.
 

 


4.  Tweekaboo
 

בגדול: האפליקציה שמאפשרת ליצור אלבום תמונות של רגעי ההריון והלידה. פשוט לוקחים את תמונות הפייסבוק הנבחרות (ואם רוצים גם את התגובות המרגשות) מכל ההריון או השנה הראשונה של הילד, לוחצים "הדפס" ויוצרים אלבום פיזי למזכרת.
 

בתכלס: חנויות הצילום פשטו את הרגל. הפייסבוק החליף אותם בגדול וכולנו נמצאים בו. אבל עדיין, תמיד נרצה שתהיה מזכרת פיזית של השנה הראשונה של התינוק. כזו שאפשר להראות לדודים שמגיעים לבקר. האפליקציה מאפשרת לייצר טיימליין פרטי בתמונות של ההריון ולהדפיס אותו בקליק אחד, כדי לייצר אלבום תמונות שלם של התינוק.
 

מתאים ל: אנדרואיד, אייפון.

כמה עולה: בחינם
 5.  Full Term
 

בגדול: האפליקציה מאפשרת לעקוב אחר צירי הלידה באמצעות לחיצת כפתור. היא בעצם נוצרה כדי לעקוב אחר הזמנים, האורך והתכיפות של הצירים בתהליך הלידה.
 

בתכלס: במקום להתחיל לספור דקות בזמן כל הכאוס, האפליקציה מורידה ממך את העומס וסופרת בשבילך. היא מתעדת את היסטוריית הלידה שלך ותדירות הצירים והמידע בה נשמר בין אם סגרת אותה בטעות או אפילו עשית ריסטרט למכשיר.
 

מתאים ל: אנדרואיד, אייפון.

כמה עולה: 0.99$
 אלטמן מלווה אותך בזמן ההיריון. הכנסי וקבלי הטבה מסדרת מוצרי הנשים >>

 

*** הכתבה נכתבה בשיתוף אלטמן

 

 

 


 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן