מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

ברקיד: סטנדרט חדש בביטחון ילדכם

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 4/5/2015
ברקיד: סטנדרט חדש בביטחון ילדכם

אל תאמרו "לי זה לא יקרה", בואו להכיר את "ברקיד" - צמיד הכולל מערכת איתור שתסייע לכם לא לשכוח חלילה את הילד ברכב או לאתר אותו במידה וחלילה הוא הולך לאיבוד

ילדים נשכחים בגנים, בהסעות וברכבים. הם לעיתים יוצאים בהפתעה מן הגן בגלל ליקוי בטיחות או חוסר תשומת לב מצד הגננת או הצוות המטפל. הם נחטפים או נעלמים בשל חוסר תשומת לב ההורים או כשהם תחת השגחה של מבוגר אחר. נשמע לכם מוכר? מן הסתם. זה מה שאנו שומעים עליו לעיתים קרובות בחדשות, כאשר בזמן האחרון ישנה עליה במקרים שכאלה – אל תגידו "לנו זה לא יקרה".
 
בשנת 2015 אין זה הגיוני שלא תהיה מערכת שתכסה מקרים שכאלה ותעלה את רמת הביטחון של הילד. זו הסיבה שפותחה מערכת חכמה בשם ברקיד – מערכת המורכבת מצמיד חכם ואפליקציה עבור הסמארטפון, המספקת רמה גבוהה של ביטחון ובטיחות לילד.
 
בניגוד למוצרים אחרים הקיימים בשוק, צמיד ברקיד עוצב במיוחד עבור ילדים, הצמיד  איכותי ובטיחותי המותאם במיוחד עבורם. ככל הנראה שלאחר שקראתם כי מדובר על מערכת הכוללת אפליקציה – חשבתם שהצמיד כולל מערכת איתור (ג'י-פי-אס) וכרטיס סים שמצריך תשלום חודשי קבוע לחברות הסלולאר – ובכן, זו בדיוק הייחודיות של הצמיד – הוא כולל אך ורק סוללה המספיקה לשימוש של שנה ויותר, אינו דורש טעינה ומתקשר באמצעות טכנולוגיה מיוחדת הפותחה ע"י חברת אפל, כך שרמת הקרינה בצמיד נמוכה, עד כדי אפסית.
 

 
האפליקציה, המתממשקת לצמיד, מאפשרת לבצע מגוון פעולות שלא ניתן לבצע אותם במערכות אחרות הקיימות בשוק, על אחת כמה וכמה לא ברמת הבטיחות הזו.
 
המערכת מאפשרת לכם, ההורים, לקבל התראות במידה וילדכם התרחק פיזית מכם, במידה ושכחתם אותו ברכב, במרכז הקניות או בכל מקום אחר. בנוסף, במידה וילדיכם נאבד – ניתן לשלוח הודעה כללית לשאר ההורים המשתמשים באפליקציה, וברגע שילדכם נכנס לאזורם, הם יוכלו להתקשר אליכם בלחיצת כפתור.
 
פתרון זה תקף גם כשהילד נמצא בגן. במידה והאפליקציה מותקנת ע"י הגננת, תוכלו לקבל התראות כשילדיכם נכנס או יצא מן הגן, תזכורות למניעת שכחת הילד בגן או בהסעה, אפשרות דיווח על חיסור צפוי של הילד, דיווח האם הילד נכנס למרחב מוגן בשעות חירום וכמובן תקשורת מלאה עם הגננת בלחיצת כפתור.
 
איך זה עובד? צפו בסרטון:
 
 
 
בנוסף, ישנה אפליקיציה ייעודית לגננות, הכוללת לחצן מצוקה במקרי חירום, התראות על יציאת/כניסת הילד מן הגן וכמובן תקשורת מלאה מול ההורים.
 
הילד, מעבר לרמת הבטיחות הגבוהה יותר שיקבל, ישנה האפשרות לשחק עם הדמות שעל הצמיד משחקים חינוכיים לפיתוח החשיבה באתר ברקיד.
 
הפרויקט המיוחד הזה יעלה לאתר מימון ההמונים - קיקסטארטר בתאריך ה-26.05.15, שם תוכלו להזמין מראש את הצמיד ובמידה והפרויקט יצלח את יעד הגיוס, תוכלו לקבל את הצמיד בין  חודש אוגוסט לספטמבר 2015.
 
מחירי הצמיד ינועו בין 20 דולר ל-35 דולר בלבד. (80 ל-140 ₪).
 
 
ברוכים הבאים לעידן החכם בביטחון ילדכם.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן