מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

בייבי אקולוגי - מוצרים אקולוגיים לתינוקות וילדים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 27/4/2015
בייבי אקולוגי - מוצרים אקולוגיים לתינוקות וילדים

לפניכם סקירה של מוצרים אקולוגיים לתינוקות וילדים (כגון חיתולי בד, צעצועים מעץ ועוד) - שאצל משפחות רבות כבר הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים

המודעות הגוברת לסביבה משפיעה על כל תחומי החיים ממחזור בקבוקים ועד שימוש בחומרים מתכלים או הוספה של קומפוסט בבית. היה זה רק עניין של זמן עד שיצרני מוצרי התינוקות יאמצו את הגישה האקולוגית ויפיקו פתרונות יצירתיים להורים וילדיהם למען איכות הסביבה, ידידותיות ובריאות המשתמש. החשיבה על כדור הארץ יחד עם הרצון לשמור על עורו הרגיש של התינוק הובילה לכך שכיום קל ואף לא יקר במיוחד להשיג אלטרנטיבות אקולוגיות מחיתולי בד דרך מוצרי טיפוח אורגניים ועד

לפניכם סקירה של מוצרים אקולוגיים לתינוקות וילדים שאצל משפחות רבות כבר הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת החיים.


חיתולי בד – חיתולים אקולוגיים

המחשבה להחליף את החיתולים החד פעמיים במוצרים כמו חיתולים אקולוגיים עוברת בראשם של לא מעט הורים הן מבחינה תקציבית והן כמובן מבחינה סביבתית. אין ספק שלחיתולים החד פעמיים יש את היתרונות שלהם - נוחות השימוש, הספיגה המרבית, אך גם לחיתולי בד אקולוגיים יש מגוון רב של שימושים ותועלות. ראשית, מדובר בבד טבעי ונושם, נעים למגע, ללא חומרי בישום, כלומר או חומרים משמרים, כאלה שניתן לשימוש חוזר לאחר כל כביסה, מדובר בעלות חד פעמית ולא כזו שמתווספת לסל ההוצאות המשפחתיות מדי שבוע או חודש.

ישנם חיתולי בד במגוון גדלים, בדים, עיצובים כולל חיתולי שחייה וחיתולי גמילה. לבטנות של החיתולים האקולוגיים כושר ספיגה גבוה, הגזרות מתרחבות בהתאם לממדיו של התינוק והבדים הטבעיים מפחיתים את החשש והסיכוי לתפרחת חיתולים, עקצוצים וגירויי עור שונים.


לשחק בעץ

החזרה לטבע מתבטאת גם בצעצועים אקולוגיים שעל פניו לא שונים מצעצועי הפלסטיק הצבעוניים והמרשרשים. עם זאת, צעצועים אקולוגיים מאופיינים בחומרים טבעיים או ממוחזרים. כך למשל, תוכלו למצוא צעצועים דוגמת עגלת בובות מעץ, מכוניות מעץ מלא ואפילו משחקי קופסה כמו דומינו מעץ. כמו כן, העדיפו מדבקות רב פעמיות או בתי בובות מקרטון חזר למשחק חוזר. ניתן למצוא צעצועים עשויים מחומרים אקולוגיים כמו סולת, שעווה, מורכבים מדבק טבעי.


מוצרי טיפוח אקולוגיים

מוצרי טיפוח אקולוגיים כמו של חברת מאמי קר ואחרות מעניקים את המרקם העדין והמלטף לעור התינוק והילד מבלי לפגוע בסביבה תוך דגש על חומרים טבעיים, אורגניים ואיכותיים כמו שמנים ותמציות צמחים לתינוקות. מוצרי טיפוח אלה מכילים מינרלים וחומרים שאינם נספגים בעור התינוק אלא פשוט מהווים שכבת מגן ולרוב הם מכילים שמנים אורגניים כמו לבנדר וקמומיל לאיזון חומצי, חמאת שיאה, אצות, נטולי מלחים או חומרי בישום סינטטיים וחלקם אף מוגשים בבקבוקי זכוכית.


אחסון מסוג אחר

תשכחו לרגע מבקבוקי הפלסטיק וממיכלי הפלסטיק ושקלו אלטרנטיבות אקולוגיות כמו כלי נירוסטה פלדת אל חלד בסטנדרטים גבוהים מבקבוקי שתייה ועד כלי אחסון שונים. הבקבוקים מגיעים לרוב עם פיה נשלפת וקלים גם לניקוי ותחזוקה. הייחוד הוא שהם אינם מפרישים חומרים רעילים למים ונטולי BPA(ביספנול A).

שיק אקולוגי - בגדי תינוקות אקולוגיים

השימוש בבדים אורגניים ואקולוגיים גובר גם בתחום הלבשת התינוקות והילדים מבלי להתפשר על איכות ואופנתיות. תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים במידות שונות - פריטי לבוש עשויים מ-100% כותנה אורגנית, נושמת ונעימה למגע.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן