מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > DVD לילדים

סדרת הטלוויזיה ''סמי הכבאי'' חוזרת בעונה תשיעית

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 14/4/2015
סדרת הטלוויזיה ''סמי הכבאי'' חוזרת בעונה תשיעית

הופ! הערוץ המוביל לילדי הגן גאה להציג: עונה חדשה לסמי הכבאי. במקביל לעליית הסדרה יעלה באתר הופ! מיניסייט ייעודי של סמי הכבאי שיכלול תכנים, משחקים ופעילויות

הופ! הערוץ המוביל לילדי הגן גאה להציג: סמי הכבאי – סדרת הטלוויזיה הפופולרית לילדים בעונה חדשה - תשיעית במספר. כל יום החל מה-29.3 בשעה 18:30 בערב ובשידורים חוזרים במהלך היום.
 
בעונה התשיעית תמצאו הרבה יותר אקשן, התרגשות וחילוצים. סמי הכבאי והצוות שלו עסוקים מתמיד
במקביל לעליית הסדרה יעלה באתר הופ! מיניסייט ייעודי של סמי הכבאי שיכלול תכנים, משחקים ופעילויות.
 
כמו כן, יתקיימו פעילויות נושאות פרסים ברשתות החברתיות.
 

את כל המוצרים של סמי הכבאי וחבריו תוכלו למצוא בחנות האינטרנטית גודי.
 


"סמי הכבאי" הינה סדרת טלוויזיה לילדים, אשר הופקה במקור בשנות השמונים והתשעים על ידי ה-BBC . הסדרה עוסקת במושגים מעולם הכבאות וההצלה דרך תרחישים אליהם נקלעים תושבי העיירה בסדרה. כמו כל התכנים של ערוץ הופ!, הערוץ המוביל לילדי הגן, גם בעונה החדשה של סמי הכבאי ניכר דגש על הערך המוסף החינוכי והערכי.  העונה החדשה של סמי הכבאי מנגישה לילדים מושגים כגון: אחריות, מסירות, זהירות ובטיחות ומסייעת בהקניית כלים להבנת חשיבות הזהירות מפני אש וסכנות אחרות. העונה החדשה ורוויית האקשן וההרפתקאות תעלה בערוץ הופ! (ערוץ 82 ב"יס" וערוץ 77 ב"הוט") החל מה- 29.3  ותשודר 4 פעמיים ביום, בעוד שכל יום בשעה 18:30 עולה פרק חדש.
 
בעונה החדשה מופיעים תושבי פונטיפנדי המוכרים בנוסף לתושבים חדשים. סמי, פני, אלביס ומפקד התחנה ויקטור סטיל מוכנים להתמודד עם כל בעיה ומקרה חירום בעיירה. כמו כן בנוסף מצטרפים ליופיטר, נפטון וונוס, רכבי הכיבוי וההצלה של התחנה, רכבי הצלה חדשים לצוות הגיבורים ויחד הם יעזרו לכל מי שזקוק לעזרה והצלה.
 
ערוץ הופ! הינו הערוץ המוביל והמוערך לילד הגן בישראל. הערוץ מיועד לילדים בגילאי שנתיים עד שמונה. בסביבה נקיה מפרסומות, תכנים אלימים ולא הולמים לגיל צופים, מגיש הערוץ  תמהיל משובח של המיטב מתוכניות הבינלאומיות יחד עם תכניות מקור רבות המשקפות  באופן אותנטי את שגרת הילד והמשפחה בישראל. הערוץ מגיע לכמיליון וחצי משקי בית בישראל באמצעות חבילות הבסיס של הוט וייס.  תכני קבוצת הופ! זמינים גם במגוון ערוצי מדיה הדיגיטלית: אתרי אינטרנט, אפליקציות מובייל שכוללות תכני וידאו ומשחקים חינוכיים, ערוצי יוטיוב ושירותי VOD.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן