מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


נשים > טיפוח ויופי

כיצד תסירי איפור בשתי דקות לפני השינה?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 23/11/2017
כיצד תסירי איפור בשתי דקות לפני השינה?

כאשר את אמא אין לך כמעט זמן או כוח לטפח את עור הפנים שלך. אבל חשוב מאוד לפחות לנקות אותו היטב לפני שאת הולכת לישון. לפניך שתי שיטות זולות ומהירות לעשות זאת

טיפוח נכון לפני השינה הוא הבסיס לעור פנים נקי, חלק ויפה. אבל כאשר יש ילדים קטנים בבית, קשה למצוא זמן לטפח את עצמנו, לכן נשים רבות מוצאות את עצמן נרדמות במיטה לאחר יום עבודה ארוך, כאשר האיפור עדיין על פניהן.
 

חשוב מאוד לשמור על עור פנים נקי לפני השינה, הדבר יסייע לשמור על בריאותו וכמובן גם על המראה שלו. לכן, בטרם את נכנסת למיטה, מתכרבלת ומניחה את ראשך על הכרית - כדאי שתאמצי לעצמך כמה הרגלי טיפוח זריזים ומועילים, המיועדים גם לנשים שממש אין להן כוח וזמן להקדיש לשגרת הטיפוח שלהן.
 

1. הסרת איפור יסודית וזולה

לפני השינה, גם אם התקלחת וגם אם לא, עליך להקדיש דקה לניקוי יסודי של הפנים, עם דגש מיוחד על אזור העיניים. אם את לא רוצה להשקיע כסף במגבונים או סבונים מיוחדים, הקפידי לפחות לנקות את הפנים באמצעות צמר גפן רטוב ושימי לב שאת מנקה היטב את כל שאריות האיפור מפינות העיניים, הריסים, צידי האף, הסנטר והמצח.
 

2. ניקוי עור פנים שמן

 אם יש לך עור פנים שמן, כדאי מאוד לנקות אותו באמצעות כריות על בסיס חומצה גליקולית ולנגב באמצעותן את כל אזור הפנים. חומצה גליקולית נחשבת גם ליעילה במיוחד לטיפול בנקבוביות סתומות ונקודות שחורות על גבי העור.
 

3. ניקוי פנים לנשים בעלות עור רגיל או יבש

נשים בעלות עור פנים יבש עד רגיל, מומלץ מאוד שישטפו את הפנים בנוזל ניקוי קרמי ונטול סבון. כך גם תנקו את העור וגם תעניקו לו לחות. עליך למרוח שכבה דקה מהנוזל על גבי הפנים ובסיום לשטוף. אם עור הפנים שלך נוטה להתייבש אל תשטפי את הנוזל, רק הסירי אותו באמצעות ממחטות טישו עדינות.
 

4. פינוק וזלין לעיניים רגע לפני שהן נעצמות

נשים רבות מאמינות כי רכישת קרמים לטיפוח אזור העיניים זו הוצאה מיותרת, אבל זה עדיין לא אומר שהעיניים שלך לא זקוקות לתשומת לב. לכן, הניחי על כריות אצבעותייך מעט וזלין (בגודל של גרגר אפונה), עצמי את עינייך ומרחי את הווזלין על העפעפיים בזוויות העיניים בתנועות מעגליות.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן