מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

לחשוב טוב: משחק חדש שנועד לסייע לפתח חשיבה חיובית

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 2/4/2015
לחשוב טוב: משחק חדש שנועד לסייע לפתח חשיבה חיובית

(צילום: רן ברגמן)

מיכל לאופר, מפתחת סדרת משחקי "נתת קבלת!", משיקה משחק מקסים חדש בשם "לחשוב טוב", אשר נועד לסייע לכם לפתח חשיבה חיובית אצל ילדים. המשחק המתוק אפילו מגיע עם זוג משקפיים עם עדשות ורודות

בכל מצב אפשר למצוא את הטוב: משחק חדש בשם "לחשוב טוב" - שנועד לסייע למשתתפים לפתח חשיבה חיובית, המשחק מאמן את המשתתפים להסתכל דרך משקפיים ורודים על החיים (מצורף זוג משקפיים עם עדשות ורודות).
 
"אנחנו ההורים אומרים שנעשה הכל כדי שהילדים שלנו יהיו מאושרים! אז היכן טמון האושר הזה? לפי דעתי הוא נמצא בחשיבה חיובית ובהתבוננות מפוכחת ומודעת על הכוס המלאה שלנו בכל מצב שאנו נתקלים בו בחיים. כישראלית, כאשה,כאמא וכיזמת חברתית המפתחת משחקים ערכיים לילדים, לא תמיד החיים קלים אבל הם תמיד יפים!  אני יודעת בוודאות מלאה שחשיבה חיובית מעניקה את הכלים, הכוחות, היכולות והאמונה להתמודד עם כל מצב בחיים ואני רוצה להעביר לילדים את המסר הזה. כהרגלי, את המסרים החשובים לחיים אני מעבירה באמצעות משחק קופסא כיפי וצבעוני שכולו טוב. המוטו של "תחשוב טוב יהיה טוב "הוא שהוביל אותי לפיתוח המשחק שנועד לסייע למשתתפים לפתח חשיבה חיובית ולהסתכל דרך משקפיים ורודים על החיים. אני מאמינה  שככל שנלמד את הילדים מגיל צעיר לחשוב, לראות ולעשות טוב כך יהיה להם הכי הכי טוב!".
 
מיכל לאופר, מפתחת המשחק וסדרת משחקי נתת קבלת! - משפחה של משחקים ערכיים.
 

 
צילום: רן ברגמן
 
 
מהלך המשחק:
 
כל משתתף בתורו יטיל את הקובייה ויתקדם בהתאם.
 
אם הגיע למשבצת "לעשות טוב", ייקח כרטיס מתאים, יבצע את המשימה ויתקדם בהתאם למספר הצעדים הרשום על הכרטיס. אם לא יבצע את המשימה – יחזור לאחור בהתאם למספר המופיע על הכרטיס.  דוגמא למשימה: "תאר מה אתה אוהב באופי של כל אחד מהמשתתפים".
 
אם המשתתף הגיע למשבצת "לחשוב טוב", ייקח כרטיס מתאים. עליו להשלים את המשפט ברוח חיובית. אם עשה זאת, יתקדם לפי מספר הצעדים הרשום על הכרטיס. אם לא השלים את המשפט – ימתין תור. דוגמא למשפט: "רבתי עם החבר הכי טוב שלי ואני עצוב. אולי....".
 
אם המשתתף הגיע לסימון "לראות טוב", ירכיב את המשקפיים הוורודים, ירים כרטיס ויתאר את התמונה שהוא רואה באופן חיובי בלבד. אם עשה זאת,יתקדם בהתאם למספר הצעדים הרשום על הכרטיס. אם לא עשה זאת – יחזור לאחור בהתאם.
 
אם המשתתף הגיע למשבצת עם סימון "הכל טוב", עליו לומר בקול: "הכול טוב!" ולהקריא את המשפט שכתוב במשבצת. דוגמא למשפט: "אני מסתכל על חצי הכוס המלאה".
 
לאחר כל תור שכלל הרמת כרטיס, מחזירים את הכרטיס לתחתית הערימה שלו. אם לאחר הרמת כרטיס צעד המשתתף לאחור או לפנים והגיע למשבצת מסומנת – לא ירים כרטיס נוסף. 
 
מנצח: המשתתף שהגיע ראשון לסוף המסלול.
 
לגילאי 6+ עבור  2-4 משתתפים. המשחק מכיל, לוח משחק, קוביה, 4 כלי משחק, זוג משקפיים עם עדשות ורודות 19 כרטיסי לעשות טוב, 19 כרטיסי לחשוב טוב ו 17 כרטיסי לראות טוב עם תמונות מרהיבות. מחיר 139 ש"ח.
 
ניתן להשיג בחנויות ורשתות המשחקים והספרים. לפרטים נוספים: מיכל לאופר 054-4584223. פיתוח תוכן: נטע סילוני, עיצוב: סטודיו פנדה. לעמוד הפייסבוק של סדרת משחקי נתת קבלת! - לחצו כאן
צילום: רן ברגמן
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן