מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > חגים ומועדים עם ילדים

הצגות ואירועים מומלצים בחופשת פסח

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 8/3/2015
הצגות ואירועים מומלצים בחופשת פסח

יובל המבולבל ומיקי חוברים לקרקס, פסטיבל הצגות ילדים בחיפה, רינת גבאי במחזמר נסיך מצרים - ומופעים מומלצים נוספים בחג פסח 2015. מידע ורכישת - בכתבה זו

 
קרקס בראבו
 
פסח 2015 - קרקס בראבו - Euphoria
 
היישר מאירופה מופע קרקס בינלאומי מודרני, המשלב בתוכו את יכולות אקרובטיקה מרהיבה, ליצנים מצחיקים ובועות סבון ענקיות שלא ישאירו את הילדים אדישים. 
 
משך ההצגה שעה וחצי
מיועד לגילאי 3 ומעלה

 

מסעות אודיסאוס בתיאטרון גשר
 

תיאטרון גשר - מסעות אודיסאוס - הצגת ילדים


 
הצגת ילדים חדשה בתיאטרון גשר על פי המיתולוגיה היוונית. אבא אודי נוסע לעשרה ימים ומשאיר לבנו טל ספר קסום. "אם תקרא בספר הזה – הזמן יעבור מהר יותר" הוא אומר לו. בספר מסופר על המלך אודיסאוס שיצא למלחמה וניצח. כעת הוא ממהר לשוב הביתה אל אשתו ובנו, אבל דרכו חזרה מתארכת והופכת לאודיסאה – מסע ארוך ורב תלאות. אודיסאוס הגיבור המיתולוגי וחבריו האמיצים יאלצו להתמודד עם קיקלופ ענק וסירנות מפתות, לפתור חידות ולבחור בחירות, לחצות את ממלכת המתים ולהרהר בחיי נצח, ויחד איתם גם הילד הממתין בבית והילדים היושבים בקהל. "מתי אבא יחזור?" שואל טל את אמא והיא מסבירה לו ש"לפעמים לחכות זאת גם אודיסאה".
 
משך ההצגה: שעה ו-20 דקות
מומלץ לגילאי 5 ומעלה

ללוח הצגות ולרכישת כרטיסים - לחצו כאן
 
יובל המבולבל ומיקי בקרקס
 
פסח 2015 - יובל המבולבל ומיקי בקרקס
 
יובל המבולבל ומיקי חוברים לאקרובטים מהארץ ומחו"ל, ליצנים, פעלולנים ואפקטים חזותיים מרהיבים במופע ב-360 מעלות, באוהל חדש, המיועד ל- 1200 צופים, ממוזג ומרווח בעל תנאים בינלאומיים. 
 
 
משך ההצגה: כשעה וחצי
מיועד לגילאי 2-7


ללוח ההצגות ולרכישת כרטיסים - לחצו כאן
 
המחזמר נסיך מצרים
 
נסיך מצרים - המחזמר חדש בפסח 2015 בהשתתפות רינת גבאי ומיה בוסקילה
 
מחזמר חדש לכל המשפחה מאת נועה ברנר, ובימויו של עידו רוזנברג המביא את סיפורו של משה רבנו (גיא זו ארץ) מהיום בו אחותו מרים (רינת גבאי) מצילה אותו מגזירת פרעה ומשיטה אותו בתיבה על פני היאור, דרך הצלתו על ידי בת פרעה (מירי בוהדנה/ מיה בוסקילה) וגידולו בבית הארמון תחת עינה הפקוחה של יועצת המלך, הפרעונית הוותיקה (מיקי קם/ ניקי גולדשטיין בתפקיד קומי), עד להפיכתו לנסיך מצריים לצד פרעה הצעיר (אודי גוטשלק). שיאו של הסיפור מגיע כשמשה, הנסיך של מצריים לוקח על עצמו את תפקיד המנהיג, מתעמת מול פרעה, ומוציא את אחיו, בני ישראל מעבדות לחירות. 
 
משך ההצגה: כשעה וחצי כולל הפסקה
מיועד לגילאי 4 ומעלה
 
 
חוות החיות של דוקטור דוליטל 
 
תיאטרון הפארק - חוות החיות של דוקטור דוליטל - פסח 2015
 
מחזמר בהשראת ספרו הקלאסי של יו לופטינג - המספר את סיפורו של דוקטור דוליטל. הדוקטור החביב אימץ חיות רבות שנזקקו לעזרה, החל ללמוד את שפתן והפך לרופאן וחברן הקרוב.
 
 
ברחבת אולם המופעים: בלוני צורות חיות, פינת ליטוף, פינות יצירה.
 
 
משך ההצגה: כשעה ועשר דקות
מיועד לגילאי 3-10
 
 
מופע הקסמים הגדול
 
פסח 2015 - מופע הקסמים הגדול - שוליית הקוסם
 
מחזמר לכל המשפחה, בכיכובם של סופי צדקה, מתי אטלס ועודד מנסטר. סיפורו של שולית הקוסם, שבזכות תושייה ואומץ לב הציל ממלכה שלמה.
 
משך ההצגה: כשעה וחצי כולל הפסקה
מיועד לגילאי 3 ומעלה
 
 
פסטיבל חיפה להצגות ילדים - פרח לב הזהב
 
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים - פסח 2015 - פרח לב הזהב
 
 
מסע התבגרות והכרה עצמית של גיבורו הצעיר, המעמיד את הילד וגם את קהל הצופים הצעיר מול התלבטויות ואתגרים, מול הרמת ידיים וייאוש ומנגד דבקות במטרה.
 
משך ההצגה: כשעה
מיועד לגילאי 3-6
 
 
פסטיבל חיפה להצגות ילדים - גליצו יוצא לנדוד בדרכים
 
פסטיבל חיפה הבילאומי להצגות ילדים - פסח 2015 - גליצו יוצא לנדוד בדרכים
 
 
לגליצו תכונה מיוחדת - הוא קורא מחשבות ושומע מה רוחש לאנשים בלבבות. הוא עוזב את הכפר ויוצא לנדוד בדרכים, בחיפוש אחר מקום בו האמת והצדק שולטים. במסעו הוא לומד שביכולתו לחולל שינוי אמיתי - כל שעליו לעשות הוא להאמין בעצמו ולא לוותר על החלום.
 
משך ההצגה: כשעה
מיועד לגילאי 5-9
 
 
פסטיבל חיפה להצגות ילדים - מוצרט הקטן
 
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים - פסח 2015 - מוצרט הקטן
 
בגיל 3 מוצרט הקטן כבר מנגן בפסנתר. בגיל 5 מלחין את היצירה הראשונה שלו! לאביו יש תוכניות גדולות עבורו, אבל יותר מכל מוצרט הקטן רוצה להיות ילד. הצגת תיאטרון מסוגננת של שחקנית אחת המחוללת בין כל הדמויות בשילוב תיאטרון אצבעות ידיים, פאות גדולות וחפצים, המלווה ביצירות מוזיקליות שהלחין וולפגנג אמדאוס מוצרט. ההצגה בעלת שפה אישית מובהקת המצטיינת באיכויות גבוהות של מרכיבי העשייה הבימתית.
 
משך ההצגה: כשעה
מיועד לגילאי 4-8
 
 
פסטיבל חיפה להצגות ילדים - וגר זאב עם כבש
 
פסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים - פסח 2015 - וגר זאב עם כבש
 
הצגה מוסיקלית, משעשעת ומרגשת על חברות, קבלת האחר, היכולת להשתנות ולהבחין בין רע לטוב. כל זאת באמצעות סיפורם של זאביק הזאב וטליה הכבשה. האומנם יגור זאב עם כבש?
 
משך ההצגה: כשעה
מיועד לגילאי 3-7
 
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן