מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מקומות בילוי למשפחות

פורים במתחם נמל ת''א ויריד המזרח: קרנבל פורים באוויר

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 19/2/2015
פורים במתחם נמל ת''א ויריד המזרח: קרנבל פורים באוויר

(צילום: יחסי ציבור)

הטרפז המעוף, מופע הליכה על חבל, יריד משחקים, סדנת יצירת מסכות ועוד - מחכים לכם ב-5.3.2015 בנמל תל אביב. כל הפעילויות פתוחות לקהל הרחב ללא תשלום

 מתחם נמל תל אביב ויריד המזרח, יקיימו לכבוד פורים, ב-5.3, בין השעות 11:00-17:00 במתחם נמל תל אביב ויריד המזרח את "קרנבל באוויר" - אירוע ססגוני ומרהיב לכל המשפחה, במסגרתו יתקיימו מגוון פעילויות ומופעים מרחיקי גובה.
 
מבין הפעילויות והמופעים: מופע על טרפז, מופע הליכה על חבל, מופע ריקוד ואקרובטיקה באוויר, קפיצות בנג'י על מתקן מתנפח, מופע של דמויות ענק מעופפות באוויר, יריד משחקים, סדנאות יצירה, מופעי תיאטרון רחוב עם דמויות ענק, עפיפונים צבעוניים וססגוניים, תהלוכה פורימית קרנבלית הכוללת נגנים בקצב ברזילאי ורקדנים ודמויות על קביים צבעוניות. קרנבל פורים באוויר במתחם נמל תל אביב ויריד המזרח יהיה פתוח לקהל הרחב ללא תשלום.
 
הטרפז המעופף
מתקן ענק בגובה של 12 מטר אשר יפעל לאורך כל היום וישלב מופעי ראווה עוצרי נשימה של קבוצת אקרובטים מקצועיים והתנסות חווייתית לקהל הרחב. המתקן יופעל על ידי צוות מקצועי ומיומן, באופן שיאפשר לקהל להתנסות בחוויית המעוף על הטרפז בבטיחות מלאה ועם הדרכה מקצועית.
 
מופע הליכה על חבל בגובה של 5 מטרים
המופע כולו מתרחש באוויר, והקהל זוכה לצפות במופעי הליכה על חבל, נסיעה על אופניים, הליכה בעיניים עצומות  וכל זה בגובה של 5 מטרים. בנוסף למופעים תתקיים לאורך היום סדנא חווייתית לכל הגילאים של לימוד הליכה על חבל.
 
זמן אוויר
מופע ריקוד ואקרובטיקה באוויר, מופע מבוצע ע"י זוג אומנים המשלבים תרגילים מרהיבים באוויר לצלילי מוסיקה לטינית.
 
בנג'י טרמפולינה
מתקן מתנפח חוויתי לכל המשפחה של קפיצות בנג'י עם רתמות מיוחדות ע"ג טרמפולינות גדולות.
 
"A-TA-KA" מספרד במופע CAL Y CANTO בלעדי בפורים במתחם נמל תל אביב וביריד
קבוצת מחול סוריאליסטי של דמויות ענק מעופפות מעל ראשי הקהל היוצרות מופע אוונגרד ומפתיע במקוריותו המשאיר את קהל הצופים מופתע ופעור פה.
 
יריד משחקים
יריד משחקים המציע תחנות משחקים מגוונות ואטרקטיביות לכל המשפחה. בין המשחקים המוצעים בתחנות: דייג צעיר, הפל ברווזים, משחק זיכרון ענק, השחל טבעת ועוד. בכל תחנה פרסים אשר יחולקו לקהל.
 
סדנת יצירת מסיכות
הקהל מוזמן ליצור, ולעצב מסיכות. סדנת הפעלה יצירתית וחווייתית לכל הגילאים.
 
עוד במסגרת קרנבל פורים במתחם נמל תל אביב ויריד המזרח: דמויות ענק צבעוניות של בנות יענה, במופע תיאטרון רחוב מרהיב, תהלוכה פורימית קרנבלית הכוללת נגנים בקצב ברזילאי, רקדנים ודמויות על קביים צבעוניות שתבדר את המבקרים ובמה פעילה בה יתקיימו  ריקודים והפעלות לכל המשפחה.
 
 
אירועי פורים יתקיימו ברחבי נמל תל אביב בתאריך 5.3 בין השעות 11:00-17:00
כל הפעילויות פתוחות לקהל הרחב ללא תשלום. לאתר יריד מזרחי לחצו כאן.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן