מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פוריות > מידע כללי בנושא פוריות

מתי לאחרונה בדקת את מרידיאן הרחם שלך?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 15/1/2015
מתי לאחרונה בדקת את מרידיאן הרחם שלך?

לא נכנסת להריון? בדקי את מרידיאן היכל הרחם גלי מה הן הסיבות לחסימה וכיצד ניתן לטפל בכך

באדיבות אופיר שגב פרימן מומחה ברפואה סינית ויפנית  מבעלי מרפאות אלטרנטיבה

 
נשים רבות שלא מצליחות להרות לאורך זמן והתשובה המתקבלת שוללת בעיות פיסיולוגיות או הורמונליות כדאי שיבדקו את מרידיאן הרחם לפני שמתחילים בטיפולי פוריות. 
 
מה עוד יכול למנוע את אותו הריון נכסף? ברפואה הסינית והיפנית נרכש ניסיון רב לגבי אבחון של חוסר איזון במרידיאן מיוחד, המחבר בין הלב לבין הרחם, הנקרא "היכל הרחם" כינוי בסינית הוא Bao Mai , כאשר Mai הוא ערוץ אנרגיה (או מרידיאן) ופירוש המילה Bao היא היכל, היכל הרחם, היכן שהעובר גדל.  למרידיאן זה השפעה חשובה על מצבה הגניקולוגי של האישה, במיוחד מבחינת תזמון המחזור החודשי ומבחינת היכולת להיכנס להריון. כאשר מופיעה חסימה במרידיאן זה הווסת תהיה לא סדירה ולפעמים לא תופיע בכלל (מצב המכונה אלווסת או אמנוריאה). 
 
במצבים מתקדמים החסימה תתבטא בצורה של נתק בין הלב המייצג את "הגושפנקא" הסופית של התת מודע באישה, המסכים ורוצה בכל מאודו הריון לבין הרחם שכמובן שצריך להיות תקין מבחינה פיזיולוגית. הסיבות לחסימה של מרידיאן זה הן בעיקר אמוציונליות. רגשות כגון חרדה, מתח ועומס נפשי לאורך זמן יוצרים גודש אנרגטי שפוגע בזרימה האנרגטית שלו. 
 
הסימנים שעוזרים לאבחן הפרעה במרידיאן היכל הרחם המונעת הריון: דפיקות לב מואצות גם ללא מאמץ, אי סדירות במחזור החודשי או היעדר מחזור, תופעות של חרדה, הסמקה בפנים או מועקה בחזה, קשיים בנשימה, קוצר נשימה, כמויות דם מעטות מאוד במחזור החודשי.
 
איך מטפלים? הטיפול בחסימה של מרידיאן היכל הרחם מבוצע ברפואה הסינית והיפנית על ידי דיקור נקודות המשפיעות על חסימות במרידיאן, שילוב של צמחי מרפא סיניים המשפיעים על הקשר שבין הלב לבין הרחם ובמקרים מסוימים שילוב של טכניקת טיפול הנקראת רפואת תדרים. מדובר במכשיר מיוחד המפיק תדרים אלקטרומגנטיים שבכוחם לרפא תאים בגופנו ולאזן תעלות אנרגיה שיצאו מאיזון, במקרה זה תעלת מרידיאן הרחם.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן