מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > קיץ וחופש עם ילדים

חו''ל עם הילדים – משחק ילדים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 4/9/2012
חו''ל עם הילדים – משחק ילדים

מתכננים חופשה משפחתית בחו"ל? בכתבה זו תמצאו טיפים קטנים שיקלו עליכם מאוד את תכנון החופשה ויהפכו אותה למאוד מהנה

כמה זה קשה
 
טיול לחו"ל עם הילדים. קונספט מרגש, שיוצר אצל הילדים שלכם התרגשות והתלהבות, ואצלכם עצם המחשבה אליו יכולה להיות מלווה בעצבים וחששות. כן, לפעמים הילדים שלנו, אהבותינו הגדולות, היקרים לנו מכל – יכולים להוציא אותנו מהכלים. בחופשה בחו"ל הילדים שלנו יכולים להיות עומס לא קטן. ואנחנו אומרים לכם – אל תוותרו על זה בשום פנים ואופן. טיול לחו"ל עם הילדים, גם אם הוא דורש מאתנו אנרגיות ומשאבים, יוצר אצלם חוויות ייחודיות ומעניינות ומחזק את הקשר שלכם איתם. והנה הטוויסט בעלילה – אפשר גם ליהנות. טיול עם הילדים הוא לא גזר דין מוות לכיף שלכם. בכתבה זו נראה לכם כיצד.
 
תכנון נכון
 
הכל מתחיל מתכנון נכון. טיול עם הילדים דורש מכם לזנוח את גישת ה"נחליט מה נעשה כשנגיע", ודורש מכם להיות מתוכננים. גם אם אין בכם רצון לדעת בדיוק מה אתם עושים בכל יום (ואנחנו לא מאשימים אתכם) – היכנסו לאינטרנט וסמנו לעצמכם מראש יעדים שאליהם אתם חייבים ורוצים להגיע. בצעו בדיקה לגבי מסעדות באזור, שיתאימו גם לטעם הבררני של הילדים שלכם. שקללו נתונים כמו מזג האוויר, אורך הנסיעות וטעמם של הילדים שלכם באטרקציות – ותבנו לעצמכם שלד מהנה לטיול שיתאים לכל בני המשפחה. חשוב באותה מידה – שתפו את הילדים שלכם בתכנון. בשיתופם מראש אתם נותנים לילדים שלכם תחושה שגם להם יש אמירה והחלטה לגבי מה עושים ומתי, כך שתהיה להם תחושה לכל אורך הטיול שכל מקום אליו אתם מגיעים הוא מקום אליו הם רצו להגיע. כך, בתכנון נכון מראש, תנטרלו את האנטי של הילדים לפני שהוא מגיע, ותיצרו יחד חופשה משפחתית מהנה.
 
טיפים ואפשרויות
 
קיימים הרבה מאוד טיפים קטנים שיקלו על הטיול שלכם עם הילדים. נציג כאן כמה מהם:
 
- הטיסה – אפשרו לילדים שלכם להביא צעצועים קטנים (עדיף לא יקרים) לטיסה כדי ליצור לעצמם עיסוק. הלבישו אותם בבגדים נוחים, עדיף במודל שכבות כך שיוכלו להוסיף או להוריד שכבות לפי מידת החום או הקור במטוס. תנו לכל ילד אפשרות להביא תיק קטן עם חטיפים, חוברות או צעצועים.
 
- רכב – אל תשללו השכרת רכב. השכרת רכב באיטליה, לדוגמה, תאפשר לכם ניידות ייחודית לכל אורכה של ארץ המגף, בה יש מראות רבים ומגוונים. בכל שדות התעופה הגדולים באירופה ובארה"ב יש חברות השכרת רכב, והמחירים של השכרה כזו לא בהכרח יהיו יקרים בהרבה משל התניידות ברכבות ואוטובוסים למשפחה שלמה. אם אתם חושבים על השכרת רכב באיטליה, צרפת, אנגליה או ארה"ב – בדקו מחירים ותנאים להשכרה עוד לפני הטיסה כך שלא תהיו מופתעים בירידה.
 
- מלון – השתדלו להישאר במלון אחד כל החופשה כך שתיצרו אצל הילדים תחושת בית ככל הניתן. בדקו שהמלון ידידותי לילדים, ואם אתם נוסעים בקיץ – בדקו שיש מיזוג אוויר (הדבר לא מובן מאליו).
 
לכו על זה
 
לטיסה זוגית, רק שלכם, יש יתרונות משלה. היא אמנם זולה יותר, ויתכן שאתם מרגישים בה חופש מהילדים שלכם ומהעבודה. אבל טיסה עם הילדים נותנת לכם כמשפחה ולהם כילדים תחושות חזקות בהרבה. תשקיעו מחשבה, תכנון והשקעה בחופשה משפחתית בחו"ל, ותהנו מתוצאותיה שנים רבות אחר כך. בהצלחה.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן