מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > צרכנות המשפחה

איך מארגנים מסיבות קונספט לילדים?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 23/11/2014
איך מארגנים מסיבות קונספט לילדים?

(צילום: אתר hip hip)

מסיבות קונספט הן הטרנד הכי חם במסיבות יום הולדת לילדים. לפניכם טיפים לארגון למסיבה בסגנון פיראטים מיסתורית וגם למסיבה מקסיקנית צבעונית

אם כבר נמאס לכם לארגן את אותן מסיבות יום ההולדת מידי שנה הכוללות ליצן או מפעיל אחד, אולי שווה לכם לחשוב על הטרנד החדש בתחום – מסיבות קונספט אשר סובבות סביב נושא אחד כמו נסיכות ואבירים, פיראטים, מכוניות ובעצם כל נושא שהילד או הילדה מתחברים אליו ואוהבים אותו.  
 
כדי להראות לכם שבאמת אין גבול ליצירתיות בנושא הזה, הכנו לכם שתי הצעות למסיבות קונספטואליות לילדים:
 
 
מסיבה בסגנון מקסיקני:

 
תמונה של ערכת מסיבה מורחבת המקסיקנית

צילום: אתר hip hip
 
1. מוסיקה - כל מסיבה טובה מתחילה מהמוסיקה שמלווה אותה. זה הזמן להוציא מהארון את כל התקליטים והדיסקים של הזמרים הלטיניים האהובים עליכם ולהתחיל להניע את האגן לפי הקצב. אפשר לשחק את משחק הכיסאות לצלילי המוסיקה וכמובן להשיג כמה קסטנייטות ומרקס ולתת לילדים ליצור מנגינות בעצמם.
 
2. אוכל - האוכל המקסיקני כולל בעיקר מאכלים כמו נאצ'וס ובוריטוס. משמעות הדבר שתצטרכו להצטייד מראש בהרבה מאוד חטיפי דוריטוס והרבה מאוד מטבלים שונים (העדיפו, כמובן, מטבלים מלוחים ולא מטבלים חריפים). אם הילדים מבוגרים מספיק, תוכלו לסדר להם שולחן "הכן בעצמך" של בוריטוס - כשהם בוחרים איזה מהמרכיבים שעל השולחן להכניס לתוך הבוריטו שלהם.
 
3. משחקים - אחד מהמשחקים המסורתיים באמריקה הלטינית בכלל, ובמקסיקו בפרט היא הפיניאטה - מיכל צבעוני המלא בממתקים שאותו תולים בחבל מהתקלה והילדים מנסים לשבור אותו כשעיניהם מכוסות כדי לרוקן אותו מתכולתו. במהלך המסיבה ניתן ליצור עם הילדים פיניאטה משל עצמם וכמובן לבסוף לתת להם לשחק בה. משחקים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים הם משחקים כגון "הדבק את הזנב לחמור".
 

צילום: אתר hip hip
 
4. צבעוניות - דגל מקסיקו הוא בצבעי אדום, לבן וירוק והוא מעוטר בציור של עייט עם נחש בפיו. ניתן לקשט את חדר המסיבה בבלונים בצבעי הדגל או כמובן לבחור דווקא בקישוטים בצבעוניות מרובה, כמו הצבעוניות שבאה לידי ביטוי בבגדים המסורתיים של המקסיקנים.
 
מסיבת פיראטים:
 
תמונה עבור הקטגוריה הפיראטים

צילום: אתר hip hip
 
1. אווירה – אחד מהדברים הראשונים שיש לקחת בחשבון כשבוחרים במסיבה כמו מסיבת פיראטים הוא יצירת האווירה. במקרה הזה, קשטו את החדר בקישוטים מוזהבים, דגלי פיראטים ומפות אוצר ואפילו חלקו לילדים רטיות לעיניים ובנדנות כדי שיוכלו להתחפש לפיראטים של ממש.
 
2. משחקים – המשחק האולטימטיבי למסיבת פיראטים הוא כמובן "חפש את המטמון" שבסופו ימצאו הילדים הפתעה גדולה (למשל, עוגת יום ההולדת). במהלך המשחק ניתן לשאול חידות הנוגעות לילד או ילדת היומולדת כדי לוודא שהם נמצאים במרכז תשומת הלב והעניינים.
 

צילום: אתר hip hip
 
3. שקיות הפתעה – כמובן שאף מסיבת יומולדת לא יכולה להסתיים מבלי שכל אחד מהנוכחים קיבלו שקית הפתעה עם ממתקים ומתנות קטנות. כיום קיימים בשוק שקיות הפתעה מקושטות רבות ואפילו קופסאות הפתעה בצורה של מטילי זהב שתוכלו לחלק לילדים ובתוכן מטבעות זהב, למשל.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן