מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

מהדורה מוגבלת: דגני בוקר סופר סטרייקה

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 19/11/2014
מהדורה מוגבלת: דגני בוקר סופר סטרייקה

(צילום: יחסי ציבור)

חידוש בסדרת מופחתי הסוכר של תלמה, המעודדת את הילדים לתזונה נבונה - דגני בוקר שבגב הקופסה שלהם קומיקס של הלהיט הטלוויזיוני "סופר סטרייקה"

 
תלמה מעודדת את הילדים לתזונה נבונה ומשיקה מהדורה מוגבלת של הלהיט הטלוויזיוני "סופר סטרייקה" בסדרת מופחתי הסוכר.
 
סדרת מופחתי הסוכר של תלמה מבית יוניליוור הכוללת את המוצרים עוגי, שוגי, קוקומן כדורים וקוקומן חום לבן, ומכילה 20% פחות תוספת סוכר בהשוואה לסדרת המוצרים הרגילה, מהווה אלטרנטיבה תזונתית נבונה יותר עבור הילדים. 
 
סדרת מופחתי הסוכר של תלמה ממותגת בימים אלו בלהיט הטלוויזיוני "סופר סטרייקה" אשר כבש את הילדים, וזאת על מנת לעודד אותם לצרוך דגנים עם פחות סוכר מבלי להרגיש הבדל בטעם אליו הם רגילים.  
 
בגב האריזות של סדרת מופחתי הסוכר ימצאו הילדים קומיקס "סופר סטרייקה" ייחודי שנוצר עבור שתוף הפעולה בין המותגים כשהמסר הוא "מנצחים גם עם פחות תוספת סוכר". 
 
לדברי ישי מנדיל מנהל השיווק של תלמה: 
"אנו משקיעים מאמץ להעניק לצרכנינו ערך תזונתי במוצרים מבלי לפגוע בטעמם האהוב. ההחלטה למתג דווקא את סדרת מופחתי הסוכר בלהיט הטלוויזיוני 'סופר סטרייקה' ולא את סדרת המוצרים הרגילה, נועדה לעודד את הילדים ואת ההורים שאחראים על הקנייה להתנסות בדגנים עם פחות תוספת סוכר".
 
סופר סטרייקה הינו הלהיט הטלוויזיוני שכבש את הילדים ומבוסס על חוברות קומיקס שמקורן בדרום אפריקה. הסדרה משודרת לילדים בערוץ "זום" בישראל ובנוסף בלמעלה  מ-20 מדינות ברחבי העולם.
סדרת מופחתי הסוכר של תלמה מצטרפת לעשרות מוצרים ממותגים סופר סטרייקה.
 
סדרת מופחתי סוכר "סופר סטרייקה" - שוגי, עוגי וקוקומן מוצעת באריזות עד 500 גרם.
טווח מחיר מומלץ לצרכן- 15.90-18.90 שקלים
להשיג בכל רשתות השיווק
 
 
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן