מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > קיץ וחופש עם ילדים

חופשה עם הילדים - דווקא עכשיו

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 17/4/2013
חופשה עם הילדים - דווקא עכשיו

חופשה משפחתית היא הזדמנות מצוינת לבלות זמן איכות עם הילדים. לפניכם טיפים לתכנון חופשה משתלמת ומהנה, שתתאים ליכולות שלכם

הזמן הטוב ביותר לבלות עם הילדים הוא כאן ועכשיו. החיים שלנו עמוסים בגירויים והתמודדויות אין סוף ובסופו של דבר הזיכרונות הטובים ביותר שלנו הם זיכרונות משותפים של בילויים וחופשות. לכן, אם אתם תוהים מתי זה הזמן הטוב ביותר לחופשה עם הילדים, ניתן לשער שהתשובה נמצאת ממש מתחת לאף שלכם, עכשיו.

רגע לפני שאתם מתחילים לחפש אחר טיסות לנופש שלכם עם הילדים, כדאי שתתכננו את החופשה שלכם ותיקחו בחשבון את הנתונים הבאים:

 
חופשה שאינה בעומס היא זולה יותר
חופשה עם הילדים יכולה להיות כמעט לכל יעד שתחליטו עליו
אפשר ליהנות גם בחופשות קצות ולא חייבים לצאת לזמן ארוך במיוחד
 
בילוי משותף
 
זמן הבילוי המשותף שלכם עם הילדים הוא הזמן היקר ביותר שלכם ושלהם. ניתן לשער שאת החופשה המשותפת הילדים שלכם יזכרו. הילדים לא שוכחים את הזמן היקר שלהם עם ההורים העסוקים ולכן יציאה לחופשה עם הילדים היא רעיון מצוין שאת התוצאה שלו הילדים ייקחו איתם לכל החיים. על מנת להפוך את החופשה למהנה גם עבור הילדים וגם עבור ההורים מומלץ לחפש אחר יעד שאינו דורש טיסה ארוכה מדי (או שינוי משמעותי של השעה), לבחור מקומות בילוי שמתאימים לכולם ואם הילדים שלכם בגיל המתאים לכך ניתן לשתף אותם בתכנון החופשה.
 
זמן אידאלי לחופשה
 
אם אתם מסתכלים על מחירי טיסות בתאריכים שונים, בוודאי תוכלו לשים לב כי טיסות בימי החופשה של הילדים או בחגים הן יקרות יותר מאשר טיסות שאינן על ידי החופש. לכן, יכול מאד להיות שהזמן האידאלי לחופשה הוא דווקא עכשיו, כשהמחירים נמוכים יותר. ישנם הורים רבים אשר חושבים על ימי הלימוד שילדיהם יפסידו, אך אם החופשה שלכם תימשך כשבוע, ניתן לשער שהפסד הלימודים לא יהיה משמעותי כל כך וניתן יהיה להשלים בקלות את כל החומר (ישנם ילדים אשר מפסידים מספר ימים בשל מחלה ואין כל ספק שהרבה יותר קל להשלים חומר אחריי חופשה).
 
בחירת היעד המתאים לכם
 
הכללים לבחירת היעד המושלם לחופשה המשפחתית משתנים בין המשפחות השונות. ישנן משפחות אשר מחפשות חופשה שכוללת בילויים בים וישנן משפחות שמחפשות חופשה מלאת הרפתקאות. הדרך הטובה ביותר לבחור את היעד המושלם עבורכם היא לבחון עם הילדים איזו חופשה הם מחפשים, לבחון יעדים שעומדים בתקציב שלכם ולחפש אחר המלצות לבילוי ביעד אליו אתם מתכננים להגיע.
 
אורך החופשה
 
רבים מופתעים לגלות כי גם בחופשה של מספר ימים בודדים אפשר לבלות באופן יוצא דופן. לכן, גם אם יש לכם רק ימים בודדים לבלות בהם, אין כל סיבה שלא לחפש אחר החופשה המשפחתית הבאה שלכם. ניתן לשער שגם מחופשה משותפת של מספר ימים בודדים תצאו עם מגוון גדול של חוויות וזיכרון לכל החיים.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן