מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


פנאי והפעלות > הפעלות ויצירה לילדים

הפעלות של שתי דקות לתינוקות ופעוטות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 6/8/2017
הפעלות של שתי דקות לתינוקות ופעוטות

בכתבה זו תמצאו הפעלות קצרות, מפתחות ומהנות - המתאימות לילדים קטנים שאין להם הרבה סבלנות

כאשר רוצים לעבוד עם התינוק על פיתוח מיומנות מסוימת, הכי כיף עבור ההורה והילד זה לעסוק יחד בפעילות שתהיה מהנה עבור שניהם, כך גם יפיק ממנה הילד את המרב.
 

לפניכם הצעה לפעילויות התפחותיות נהדרות, (המתמקדות בעיקר במטוריקה עדינה לפעוטות), שכל אחד מכם יכול לבצע כבר היום בבית, מבלי לרכוש צעצוע התפתחות יקר.
 

קשה מאוד להעסיק ילדים קטנים, אין להם הרבה סבלנות והם נוטים מהר מאוד לעבור מדבר לדבר, אבל ההצעות שהכנו עבורכם בכתבה זו, בוודאי יעסיקו אותם לכמה דקות וגם יספקו לכם זמן איכות ושקט עם הקטן.
 

קופסת קרטון מהסופר הופכת למשחק מהנה במיוחד
 

השליח של הסופר הגיע? אתם לא מצליחים לפרק את הארגזים מבלי לחשוש שהילד ישבור את קופסת הביצים? יש פתרון! תנו לילד צבעים, הושיבו אותו בתוך הארגז או לצד הארגז - והניחו לו לצייר ולקשקש עליו. יש לכם קצת זמן פנוי? עזרו לילד להפוך את הארגז לבית מקרטון, מכונית או כל דבר אחר שעולה לכם בראש שניתן לעשות בארגז בעזרתם של קצת דבק וצבעים.
 

 

משטח פעילות משפחתי ומהנה במיוחד
 

הורידו את כל הכריות מהספות שבסלון ופזרו אותן על הרצפה כשהן צמודות. ניתן לתגבר את המשטח שאתם יוצרים עם כריות נוספות מחדרי השינה ובסופו של דבר ליצור משטח פעילות גדול ורך, עליו תוכלו כולכם לקפוץ, להתגלגל, להשתולל ובעיקר ליהנות במיוחד.
 

השחלה עם מסננת פסטה
 

מסננת של פסטה יכולה להפוך למשחק השחלה התפתחותי נהדר: אל תוך החורים משחילים שרוכים, מקלות, קיסמים או כל דבר שעולה בראשכם - רק הקפידו להשגיח בשבע עיניים על הילדים אם אתם נותנים להם להשחיל משהו חד או קטן שהם עלולים להכניס לפה.
 

משחילים קשים לבקבוקים

לוקחים בקבוק שתייה קלה ומגישים אותו לילד ביחד עם חבילת קשים. מלמדים את הילד כיצד ניתן לקחת כל קש ולהשחיל אותו אל תוך הבקבוק. בסיום ההשחלה ניתן גם לקשט את הבקבוק, לסגור את הפקק וליהנות ממשחק התפתחות מהנה שהילד יצר בעצמו. 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן