מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פעוטות > בריאות פעוטות

לא מצליחים להיפטר מהכינים? יש לנו פיתרון

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 30/9/2014
לא מצליחים להיפטר מהכינים? יש לנו פיתרון

הילדים נדבקו מכינים בגן או בבית הספר? לפניכם סרטון יעיל וקצר שיסייע לכם להסביר להם את התופעה בהתאם להבנתם וגם קופון 50% הנחה לרכישת ריזאלטס ספריי?

פעמים רבות ילדים שומעים מהוריהם שיש להם כינים בשיער, דבר העלול לבלבל אותם או לגרום להם להרגיש נבוכים. הורים מתקשים להסביר להם מה היא כינה, למה היא גורמת ומדוע חשוב לטפל בכינים הקיימות בכדי להעלים אותן.
 
ריזאלטס, המעניקה פתרון בטוח ויעיל לטיפול בכינים, שמחה להציג לכם סרטון חמוד ויעיל, המיועד לכל המשפחה, המסביר לילדים בצורה פשוטה, ברורה וחווייתית מי הן אותן כינים וכיצד ניתן לטפל בהן.
 
 
 
 
 
לאחר הצפייה בסרטון תוכלו לנהל שיחה קצרה עם הילדים בנושא, במהלכה חשוב להקפיד על מספר כללים:
 
 
1. אל תפגינו פחד מהכינים או תאבדו את העשתונות. גם אם אתם חוששים ומודאגים מכך שלילד יש כינים, יש לשמור על קור רוח, בכדי שהילד לא יקבל חלילה את הרושם המוטעה שאתם כועסים עליו או חושבים שהוא אשם בהידבקות. 
 
2. הסבירו לילד שכינים לא נמשכות רק לשיער מלוכלך, הן אוהבות את כל סוגי השיער - מלוכלכים ונקיים כאחד. 
 
3. אל תגזימו בתיאורים, אם תפרטו יתר על המידה את מראה הכינה ומעשייה - הילד עלול לסבול מפחדים שעלולים גם להביא לקושי בהירדמות בלילה ולחרדות מכינים באופן כללי. 
 
4. היו החלטיים ונחושים. הסבירו לילד שבכוונתכם לחסל את הכינים מיד, להחזיר את שערם להיות נקי והם לא יאלצו להמשיך ולהתמודד עם הגירודים המעצבנים לאורך זמן.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן