מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > מקומות בילוי למשפחות

מופע מים מרהיב לכל המשפחה בנמל תל אביב

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 12/8/2014
מופע מים מרהיב לכל המשפחה בנמל תל אביב

לראשונה בנמל תל אביב: מופע מים מרהיב - TLV WATER SHOW - המשלב מזרקות מים מרקדות במגוון צבעים וגבהים, הקרנת מולטימדיה על מסכי מים והכל על רקע של פסקול שהולחן במיוחד למופע. המופע פתוח ללא תשלום ומתאים לכל המשפחה

בשורה משמחת לחובבי המופעים הגרנדיוזיים. מופע מזרקות מרקדות על המים, ספרטקל רב חושי המשלב צבעים מים ומוסיקה  להנאת הילדים וההורים מגיע לנמל תל אביב. המופע  יתקיים במעגנה, מספר פעמים מידי ערב כשמחשיך והוא יורכב מסילוני מים בגובה עשרות מטרים שיתפרצו מהמים וירקדו לצלילי פס קול מיוחד.  
 
את המופע משלימים  סרטוני מולטי מדיה  שיוקרנו על גבי מסכי מים ענקיים. המיצג המיוחד שמבוצע על ידי אומן האור  גיל טייכמן תוכנן תוך  הקפדה על סביבה ירוקה כשהמזרקות וסילוני המים ייוצרו תוך כדי שימוש מעגלי במי הים.
 
לדברי טל אורן, מנכ"לית חברת אוצר מפעלי ים המנהלת את הנמל תל אביב: "חברת אוצר מפעלי ים עושה מאמצים לשמור על הצביון המשפחתי של הנמל ומשתדלת לחדש ולגוון את חווית הביקור של האורחים במקום. מופע המים המיוחד, הוא התרחשות מקורית  וחדשנית בסדר גודל שטרם נראה בישראל ואשר ייחקק בזיכרון הציבור לאורך זמן. במקביל  יתקיימו במהלך חודש אוגוסט אירועי הקיץ  השוטפים. המופע, מוסיפה אורן, הוא ללא תשלום ואנו מצפים לאלפי מבקרים מכל רחבי הארץ." 
 
האירוע מתקיים בשיתוף המותג "מגנום" השותף הראשי אשר יפתח בנמל בר שלגוני גורמה בהכנה במקום בהשראת ערים ברחבי העולם.
 
מופע המים TLV WATER SHOW יתקיים במעגנה שבנמל תל אביב בתאריכים-10.8-1.9 ,ימים א'-ה' ומוצ"ש  בין השעות 19:00-22:00. המופע פתוח לקהל הרחב ללא תשלום  ומתאים לכל המשפחה

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן