מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הריון ולידה > לידה

אוכל ביתי לאמהות טריות - בחינם

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 19/7/2014
אוכל ביתי לאמהות טריות - בחינם

פרויקט "אמאלב", שהושק כחלק מ"מאמאזון מרקט", מזמין אמהות טריות ועייפות, ליהנות מארוחות ביתיות, חמות וטעימות - בחינם

נשים לאחר לידה נוטות להיות עייפות, מותשות ורעבות - ולא תמיד יש להן בבית משהו מזין, טרי ומנחם לאכול. נשים רבות מוצאות את עצמן עוברות יום שלם ללא ארוחה אחת טובה, מכיוון שהן עסוקות בהנקה, החלפת חיתולים והרגעת התינוק. כך כך קורה שבלית ברירה חלק מהן מזמינות פאסט פוד ממסעדות או פשוט מסתפקות בנשנוש כזה או אחר אותו הן חוטפות בין כל המטלות. בואו נודה בזה, מהרגע שהפכנו לאמהות טריות - למי יש זמין לאכול? ובוודאי שאין לנו זמן וכוח לבשל.
 

קבוצת הפייסבוק הוותיקה והפופולרית -"מאמאזון", השיקה בחודשים האחרונים פרויקט מיוחד, יעיל ובעיקר מאוד מרגש, בשם - "אמאלב" - המעניק ארוחות חמות וביתיות לאמהות טריות לאחר לידה.

מדובר ביוזמה העומדת לרשות חברות "מאמאזון מרקט" (שוק קח-תן לאמהות החברות גם במאמאזון, שההצטרפות אליו היא ללא תשלום). לאחר ההצטרפות למאמאזון מרקט, מקבלת כל אישה לבבות במתנה, המשמשים ככסף שניתן לרכוש באמצעותו פריטים ומוצרים שונים. 

 

כעת, יכולות אמהות לרכוש, בין היתר, גם ארוחות טעימות, אותן מבשלות אמהות אחרות אשר לוקחות חלק בפרויקט והן גם מביאות להן את האוכל עד הבית.

חשוב לציין שפרויקטים מסוג זה פעולים כבר שנים בקרב הקהילות החרדיות/מסורתיות בישראל, ניתן למצוא גם מיזמים דומים בקיבוצים.

 

יוזמות הפרויקט מספרות כי בהמשך הן מתכוונות לשדרג ולהרחיב את המיזם ולהציע לנשים לאחר לידה גם שירותי כביסה וסידור בית. 
 

בכדי להשתתף בפרויקט, לפנק ולהתפנק - שלחו מייל לכתובת זו וציינו בה את כל הפרטים שלכן (שם, טלפון, כתובת, סוג מזון מבוקש ועוד): mazaltov@mamazone.co.il

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן