מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > חגים ומועדים עם ילדים

חוגגים עצמאות עם ילדים קטנים - כך תעשו את זה נכון

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 11/5/2019
חוגגים עצמאות עם ילדים קטנים - כך תעשו את זה נכון

לפניכם הנחיות לבילוי רגוע ובטוח עם תינוקות ופעוטות בערב יום העצמאות

עם נעילתו של יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה, ייפתחו בשעה 20:00 בערב חגיגות יום העצמאות למדינת ישראל.

בעבר, בטרם הפכתם להורים, יכולתם לצאת ולבלות עד השעות הקטנות של הלילה, לשתות עם חברים ולפזז להנאתכם בין בימות הבידור השונות, שמאכלסות בערב יום העצמאות את ההופעות הכי שוות.

אבל אם בשנים קודמות נהניתם מגידי גוב, יהודית רביץ או תיסלם, השנה תיאלצו לבלות את הערב עם יובל המבולבל,  מיכל הקטנה ועוד. כן, אכן תמונות קשות, אבל לפחות הילדים הקטנים שלכם עומדים ליהנות.


מערכת האתר ריכזה עבורכם הנחיות לבילוי משפחתי בטוח ורגוע, בערב יום העצמאות, שלא יסכן את הקטנים.

הנחיות לבילוי רגוע ובטוח עם תינוקות ופעוטות:

 

 - השתדלו לצאת להסתובב לפני שמתחיל כל הבלגן האמיתי. בסביבות השעה 20:00 בערב ולא יותר מאוחר מכך.

 

- תפסו מרחק מילדים שמשתוללים עם קצף וקפצונים ובאופן כללי השתדלו שלא להסתובב במקומות בהם הצפיפות גבוהה.
 

- קחו עמכם בקבוק ומשהו לאכול עבור הקטנים, והקפידו שישתו מים מעת לעת, על אחת כמה וכמה אם הם רוקדים ומשתוללים בהופעות ועולים על מתקנים.
 

- הלבישו אותם בלבוש קליל ונוח אך הקפידו לקחת עמכם גם לבוש חם למקרה והערב יהפוך להיות קריר.
 

- במידה וילדיכם עדיין יושבים בעגלה, עדיף להשאיר אותם בתוכה לאורך הטיול. ערב יום העצמאות הוא ערב בו ילדים משתוללים, אנשים שותים ואם קיימת אופציה להחזיק אותם קרוב אליכם הרי זה מבורך.
 

- האם החגיגות מתאימות לילד שלכם? יש ילדים קטנים שלא מסוגלים להחזיק את העיניים דקה לאחר השעה 19 בערב ויש כאלה שיכולים להיות ערים ושמחים כל הלילה, לכן, בטרם תצאו מהבית, שאלו את עצמכם האם הילד שלכם יהנה בבילוי או רק ירצה לישון. אם התשובה היא לישון - עדיף להישאר בבית ולהניח לקטן לנוח.
 

- רוצים לצאת לחגוג בערב? תנו להם לנוח טוב טוב לפני. אם אתם לא רוצים לוותר על החגיגות וחוששים שהילד הקטן שלכם לא לגמרי בשל לכך ועלול להיות עייף, כדאי שתתנו לו לישון ולנוח בטרם תצאו מהבית. לא יקרה כלום אם למשך יום אחד סדר היום שלו ישתבש וישתנה, העיקר שינוח כמו שצריך ויוכל גם הוא ליהנות, אחרת אין לכם טעם לצאת...
 

- תהיו עירניים לתגובות של הילד - ילדים קטנים רבים עלולים להיות מבוהלים מכל הרעש וההמולה של חגיגות יום העצמאות ברחובות, אז אם אתם רואים שהילד שלכם יותר לא נהנה, עצרו את הכל וקחו את הקטנטן הביתה. בסופו של דבר אם הוא סובל גם אתם תסבלו ואין סיבה שהחגיגות יהפכו לסבל.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן