מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

אירוח מיוחד בעמוד הפייסבוק שלנו

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 4/2/2014
אירוח מיוחד בעמוד הפייסבוק שלנו

(צילום: יחסי ציבור)

לריסה גינת, מייסדת SmallTalk, תתארח בעמוד הפייסבוק של האתר ביום רביעי בין השעות 10:00-12:00, ותנסה לסייע לכם ללמוד כיצד להבין את התינוק ולהרגיע אותו - רגע לפני שהוא מתחיל לבכות

למה התינוק בוכה? למה הוא לא שקט? כואב לו? גזים? שיניים? רע? אולי צריך להחליף לו? או שאולי בעצם הוא עייף? ואולי גם צריך להפסיק לנחש ופשוט לנסות להבין אותו מבלי שהוא יבכה.
 
ביום רביעי (5.2.2014), בין השעות 10:00-12:00 יתקיים אירוח מיוחד בעמוד הפייסבוק של טיפת חלב ברשת, במסגרתו לריסה גינת, מייסדת SmallTalk - לדבר עם תינוקות, תענה על שאלותיכם בנושא הקשר בין הורים ותינוקות. ומהם הסימנים שיעזרו להבין את תינוקכם - רגע לפני שהוא מתחיל לבכות.
 

כל התינוקות בעולם מראים בדיוק את כל מה שהם צריכים באמצעות השפה הראשונה שלהם הלוא היא שפת הגוף שלהם. שפת גוף זו מקורה בעצבובי קשר בין מערכות שונות בגוף התינוק ואלה באים לידי ביטוי באמצעות סימנים או איתותים גופניים שהינם ייחודיים לכל צורך.אנחנו יכולים ללמוד את אותם איתותים וע"י כך לא רק להבין את התינוק שלנו ולתת לו מענה מתאים אלא, גם לפתח בו מודעות גופנית גבוהה ורמת תקשורת מפותחת הן עם עצמו והן עם הסובבים שלו. התינוק שלך מראה לך בדיוק מה הוא צריך לפני שהוא בוכה.
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן