מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

בלוג הורים > לכל הכתבות

בחצר בעמידה: על בילוי בגן השעשועים שבשכונה

מאת: אמא עצבנית | פורסם: 2/11/2013
בחצר בעמידה: על בילוי בגן השעשועים שבשכונה

אין שום דבר סקסי בבילוי שעות אחה"צ בעמידה וברדיפה אחר הילדים בגן השעשועים. הדבר הכי עצוב בכל הסיפור הוא שכאשר תגיעו בשעה טובה הביתה, תגלו שהיום שלכן התחיל מחדש

פנטזיה מפורסמת של הרבה גברים היא קיום יחסי מין בחצר, בעמידה, מבלי להוריד ממש בגדים ותוך כדי ידיעה שמישהו ממש עוד רגע יכול לעבור ולגלות אתכם. 
 
כאשר אישה מוצאת את עצמה במציאות בחצר ובעמידה, לרוב זה מתרחש בשעה שהיא תולה כביסה או רחמנא ליצלן – בעת בילוי עם הילדים בגן השעשועים.
 
בילוי שעות אחה"צ בגינות ציבוריות וגני שעשועים הם ללא ספק הבילוי המועדף על רוב הילדים. עזבו אותם מחוגים, משעות סיפור והכנת שיעורים – ילדים קטנים רוצים, להתרוצץ, להתגלץ', להתנדנד ולאסוף בסנדלים כמה שיותר חול, כדי שיהיה לך מה לנקות אחרי שאתם מסיימים וחוזרים. 
 

אמא, יותר חזק!
 
בילוי בגן השעשועים מורכב משעתיים בהן את עומדת (כי איפה תמצאי בין כל ההורים פינה לשבת), עסוקה בלנדנד את הילד, להרים את הילד, להרגיע אותו אחרי שהוא נפל, לנגב לו את האף, לנסות לשכנע אותו לאכול פרי (בשעה שאמא אחרת דוחפת לו במבה, שוקולד או כל מאכל אחר נטול כל ערך תזונתי), לנסות לשכנע אותו לא להוריד נעליים (ואז הוא כמובן מוריד אותן ונכנס לו משהו לרגל). זהו בילוי הכולל ניהול שיחות משעממות עד מוות עם כל מיני אמהות שלא היית שוקלת להחליף איתן מילה במצב אחר בו לא היו לך ילדים. מדובר בשעתיים מתישות, מעצבנות ומורטות עצבים (ברוב המקרים) מהן כולכם חוזרים הביתה פשוט גמורים.
 
בילוי בגן השעשועים לא מבטיח כלום – לא את זה שהילד יהיה מספיק עייף ויילך לישון מוקדם ולא את זה שהבית שלך היום יישאר מסודר וללא בלגן. כולנו יודעות את האמת, זה לא משנה מתי נחזור הביתה, מאותו הרגע היום יתחיל מחדש: הם ירצו לשחק, לראות טלוויזיה, לאכול, להתקלח, סיפור, עוד סיפור ושעת השינה מעולם לא תראה לכן יותר רחוקה.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן