מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > סרטונים להורים וילדים

מי הם ההורים שחולמים על 20 ילדים?

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 23/10/2013
מי הם ההורים שחולמים על 20 ילדים?

(צילום: people.com)

לג`ים ומישל דוגר יש כבר 19 ילדים, אבל זה לא מפריע להם לחלום על הילד ה-20 ומחכים כבר לרגע שמישל תהיה שוב בהריון. מה אתם אומרים?

למישל וג'ים דוגר יש חלום, הם ממש מקווים בשנה הקרובה מישל תזכה ללדת את הילד ה-20 שלהם. כן כן, יש להם כבר 19 ילדים אבל הם מרגישים שמשהו חסר להם, מסתבר שמה שחסר להם זה עוד ילד. 
 

מישל ספרה בראיון ל-Celebrity Baby Scoop, בשעה שהם ממתינים ומחכים שתכנס שוב להריון הם משתדלים ליהנות מ-19 הילדים שכבר יש להם בבית ואסירים תודה עליהם.
 

אלוהים ישמור, 19 ילדים! מישל כבר בת 47 ונשואה לג'ים מזה 29 שנים, מה שאומר שבסופו של דבר היא בהריון בערך כל הזמן מאז התחתנו.
 

סביר להניח שהם באמת אנשים מיוחדים, שיש להם הרבה אהבה וסבלנות להעניק לילדים, ככל הנראה הרבה מעבר ממה שיש להורה ההממוצע הרגיל. אבל בכל זאת, נדמה שהם קצת אבדו את זה, לא בא לך שנה אחת לא להיות בהריון? לא נמאס לך להחליף חיתולים כל היום? לא חשבת על לעצור? ומה יקרה אחרי הילד ה-20? תחלמו על ה-21? יכול להיות שהיא פשוט לא זוכרת ולא יודעת איך זה לחיות בלי תינוקות והריונות?
 

האם מדובר ברצון שלהם לשבור שיא מסוים? האם 20 הוא מספר יותר יפה מ-19? או שהאם יכול להיות שיש בהם באמת צורך ורצון אמיתי בעוד ילד? סביר להניח שהעובדה שהזוג הפכו לסלבריטאים של ממש וגם זכו לתוכנית ריאליטי לא ממש מזיק לעניין.
 

מסתבר שברוב המקרים הכניסה של מישל להריון הייתה מהירה וקלה, לכן לדבריהם הם לא רואים סיבה לא לנסות שוב. 
 

בסופו של דבר אם הם רוצים ילד נוסף, מי אנחנו שנעביר עליהם ביקורת ונשאל שאלות. כל שנוכל לעשות זה לאחל להם בהצלחה!

לאתר של משפחת דוגר - לחצו כאן

 

וכך נראו חייהם כשהיו להם רק 18 ילדים...
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן