מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


תינוקות > הנקה

שבוע ההנקה הישראלי יצא לדרך

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 20/6/2013
שבוע ההנקה הישראלי יצא לדרך

בישראל מציינים השבוע את שבוע ההנקה הישראלי. צפו בסרטון שיוביל את הקמפיין בכלי התקשורת וגם בואו לעיין בכתבות שונות וחשובות בנושא הנקה

למרות שברחבי העולם מציינים את שבוע ההנקה במהלך חודש אוגוסט, בישראל מציינים אותו החל מהיום (חמישי). משרד הבריאות משיק לרגל שבוע ההנקה קמפיין חדש, שיכלול תשדירים מיוחדים, פרסומות וכרזות שיעלו בערוצי הטלוויזיה השונים, באתרי האינטרנט ובתחנות טיפת החלב ובמרכזים לבריאות המשפחה.
 

את הקמפיין המרכזי של שבוע ההנקה יצרו סטודנטים מ"תילתן" (תליה וולפנפלד, יגאל דוברובנר וקרן בייטלמן) מכללה לעיצוב ותקשורת חזותית בחיפה. שלושת הסטודנטים לקחו חלק בתחרות שקיים משרד הבריאות וזכו במקום הראשון.
 

מטרתו של הסרטון שיוביל את הקמפיין היא להצביע על יתרונות ההנקה על פני מתן תחליפי חלב, גם מההיבט הכלכלי והרגשי וגם מההיבט הבריאותי.
 

צפו בסרטון הקמפיין:
 


אתר טיפת חלב ברשת מאמין כי לכל אם יש את הזכות לבחור את צורת ההזנה המתאימה ביותר לה ולילד שלה (מתן תמ"ל או הנקה). יחד עם זאת, כמובן שבאופן טבעי, גם אנו יודעים כי חלב אם הוא המזון הטוב ביותר עבור כל ילד ולכן אנו מנצלים הזדמנות זו בכדי לרכז עבורכן שורה של כתבות בנושא הנקה שיסייעו לאמהות המעוניינות בכך להניק את ילדיהן:
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן