מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

אירוח מיוחד בנושא ילדים תינוקות ובעלי חיים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 18/6/2013
אירוח מיוחד בנושא ילדים תינוקות ובעלי חיים

הדס ויינר מויאל , מנחת הורים ומטפלת באמצעות בעלי חיים, תתארח בעמוד הפייסבוק של טיפת חלב ברשת, ביום רביעי ה-19.6, בין השעות 10:00-12:00

הדס ויינר מויאל, מנהלת "הבית של הדס", מנחת הורים, בוגרת אישית של מיכל דליות ומטפלת באמצעות בעלי חיים - תתארח בעמוד הפייסבוק של האתר ותשמח לענות על כל שאלה בנושא שבין הורים וילדים, עם מומחיות בנושא גבולות, טיפול רגשי ובעלי חיים.
 
האירוח יתקיים ביום רביעי, ה-19.6, בין השעות 10:00-12:00, במהלכו תוכלו לשאול שאלות כגון: איך מכינים את הכלב להגעתו של התינוק? איך מתנהלים בבית בו גרים יחדיו כלב ותינוק? כיצד מטפלים במצבי קנאה? וגם - כיצד טיפול בבעלי חיים מסייע לילדים בבעיות של דימוי עצמי, תחושת כישלון והתמודדות עם בעיות שונות, על טיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות בעלי חיים, על טיפול בבעיות ויסות חושי, קשיים חברתיים ועוד.
 
הדס ויינר מויאל, בעלת טור בקוביה מקומית, מנחת הורים הוגה ומקימה של "הבית של הדס" פינת חי טיפולית חווייתית בניר צבי, עורכת מפגשי הורים בנושא הורות וילדים  בפורומים פתוחים וסדנאות להורים במסגרת "גנים פעילים" סדנאות להורי הגן , מרצה במסגרות חינוכיות ומלווה צוותי חינוך.  לאחר כתבתה פורצת הדרך ב YNET, אם לשתיים האחת עם זנב הפכה לאורים ותומים בתחום גידול תינוקות ובעלי חיים.

למעבר לעמוד הפייסבוק והשתתפות באירוח - לחצו כאן

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן