מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > פעילויות בפורום ותחרויות

אירוח שינה מיוחד בעמוד הפייסבוק שלנו

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 28/3/2014
אירוח שינה מיוחד בעמוד הפייסבוק שלנו

כיצד מנהלים טקס שינה? מלמדים תינוק לישון במיטתו? כיצד גומלים אותו מארוחת הלילה? איך חוזרים לשגרת שינה טובה לאחר המעבר לשעון הקיץ? ועוד. ביום ראשון, 30.3.2014, בין השעות 11-13, תתארחנה בעמוד הפייסבוק של טיפת חלב ברשת יועצות השינה של "הורים באור

כיצד חוזרים לשגרת שינה טובה לאחר המעבר לשעון הקיץ? כיצד אמורים להראות הרגלי השינה של התינוק? כיצד מנהלים טקס שינה נכון? איך מטפלים בבעיות שינה כגון הירדמות על הידיים, יקיצות מרובות במהלך הלילה ועוד? כיצד גומלים תינוק מארוחת הלילה?  ועוד

 
ביום ראשון, 30.3.2014, בין השעות 11-13, תתארחנה בעמוד הפייסבוק של טיפת חלב ברשת יועצות השינה של "הורים באור טבעי" ויענו לשאלותיכם בנושא הרגלי שינה של ילדים.
 
"הורים באור טבעי" היא גישה מקצועית וייחודית לייעוץ שינה ולהדרכת הורים, המתאימה את הדרך ואת הפתרון אישית לילד ולמשפחתו.
 
הורות הוא מקצוע חשוב שאיש לא לומד בביה"ס או בכל מקום אחר וילדים לא מגיעים עם הוראות הפעלה. הורים מגיעים לשלב גידול הילדים בחייהם ללא הכנה מוקדמת ומתמודדים עם לילות ללא שינה, עם התנהגויות שהם לא מבינים ושקשה להם להתמודד איתן, עם סימני שאלה לגבי איך צריך לפעול, ועם קשיים נוספים העולים במסגרת מערכת היחסים עם הילדים. 
 
ייעוץ שינה והדרכת הורים בגישת "הורים באור טבעי" יעניק לכם כלים וידע להבנה ולהתמודדות עם האתגרים של גידול ילדים, ילמד אתכם להקשיב לילד שלכם (ולא רק למה שהוא אומר), להבין מה עומד מאחורי התנהגותו, ולהקשיב לאינטואיציה שלכם.
 
כי כל ילד הוא ייחודי, ואין שיטה אחת המתאימה לכל ילד ולכל הורה.
והורות טובה משלבת ידע וכלים להתמודדות, עם אינטואיציה טבעית ותחושות בטן של ההורים.
 
את גישת הורים באור טבעי פתחו מתוך ראייה זו, ובהסתמך על מחקרים שנעשו בארץ ובעולם, ומתוך הבנה כי הרצון שלנו הוא ללוות אתכם ההורים בקשיים ובאתגרים בתחום ההורות. המטרה היא לצייד אתכם בידע ובכלים פרקטיים להבין, להתמודד, וללמוד איך להשתמש בנוסף לידע גם באינטואיציה ובתחושות הבטן שלכם, בהתמודדות היומיומית עם אתגרי ההורות. והעיקר – ליהנות מהדרך. מהילדים. מההורות. 
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן