מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > ספרי ילדים והורות

ספר חדש עוסק במאנטרות ודמיון מודרך להורים ולילדים

מאת: הדס ירוסלביץ' שורץ | פורסם: 6/3/2013
ספר חדש עוסק במאנטרות ודמיון מודרך להורים ולילדים

הספר "מאנטרות ודמיון מודרך להורים ולילדים" נותן כלים וטכניקות להורים ולילדים למצוא את הטוב שבתוכם, מסייע להם להתחבר לשקט, לחזק את מערכת החיסון באמצעות דמיון מודרך ולמצוא מקום דמיוני שתמיד נעים לשהות בו ולהתחזק בו

מאת: הדס ירוסלביץ' שורץ, 0523056509 www.ripuy-tivee.com

 
בבואי לכתוב את הספר "מאנטרות ודמיון מודרך להורים ולילדים" הונחתי לא פעם בידיעה הברורה כי בעולמנו קיימים כלים חשובים ושימושיים היכולים להקל על החיים ולא תמיד נלמדים. טכניקות כיצד למצוא את השקט מבפנים: שקט שאינו תלוי בדבר, כלים כיצד לחזק את עצמנו וביטחוננו ולשפר יכולות הן חברתיות או משפחתיות. אין צורך יותר שנגדל ורק אז ננסה להבין וללמוד כיצד העולם הזה פועל. ישנן תכונות מהותיות ומשמעותיות שנדרשת עבודת למידה על מנת לסגל אותן ולא תמיד הן מובנות בנו. אין צורך להשלים עם מחשבות טורדניות, חוסר שקט או פחדים המנהלים אותנו, כיום ניתן באמצעות דרכים פשוטות וטכניקות מסוימות להתמודד עם רגשות ועם נפשנו ובכך להביא לזרימה, הרמוניה והצלחה בחיים. ויפה שעה אחת קודם. אני יודעת שניתן ללמד את הקטנים שלנו למצוא את השקט הפנימי ולהאמין שהם באמת מיוחדים. משפטים מחזקים כגון אתה רצוי, אהוב, אימא תמיד כאן, אני עוטפת אותך באהבה ובשמחה מגדילים את הביטחון העצמי ומשפרים את הרגשתנו הכללית. כאשר הם נאמרים מתוך כוונה כנה וללא ציניות הם מחזקים ומפקסים את תודעתנו. כיוון שאנו היחידים שאחראים על התודעה וזו אחראית על השתקפות המציאות – אנו בונים עתיד נעים ומוצלח ליקרים לנו מכל. אין ספק שכל תוכנית חסכון היא מבורכת גם, אין ספק שעלינו ללמד את ילדינו גם נימוסים, לשון ועוד. רק בבקשה בואו לא נישכח לתת להם גם את הכלים לחוש אהובים, רצויים ומיוחדים. 
 
בספר, אנו פוגשים מלכים, יוצאים למסעות במקומות יפים, חווים את הטבע עם שלל הריחות והצבעים ונהנים מהזדמנויות להנות יחד – הורים וילדים. כאשר דמיון מודרך מונחה על ידי ההורים שקרובים לילד ואוהבים אותו יש ערך מוסף עצום לחוויה כי היא הופכת לעשירה ואמיתית ובכך התת - מודע והמודע מתקרבים זה לזה ומושפעים זה מזה (בתנאי שההורה אינו ציני)
 
אחת המטרות שלי הייתה להצליח ולהכניס את ה-"דמיון מודרך" הזה (שכולם מדברים עליו בחוגים ובסדנאות רוחניות), אלינו הביתה ולאפשר עבודה ומשחק בצוותא. לאפשר להורים להכיר כלי מחזק שאחראי על השתקפותה של המציאות מבעד לתודעה ולהעביר לילדנו מסרים של צמיחה וחיזוקים חיוביים.
 
ניתן להשתמש בדמיון מודרך ככלי לחיים. זה נפלא לדעתי שניתן להכירו לפעוטות היום ולאפשר להם להשתמש בו מתי שרק יצטרכו לאורך השנים. בספר אני מנחה הורים כיצד ללוות את ילדיהם עת בקיעת השיניים, כיצד לשוחח עם מערכת החיסון ולחזקה וכיצד להודיע לחיידקים שתפקידם תם ותודה רבה הם יכולים כעת ללכת. 
 
מאחלת לכולנו לגדל את ילדינו עם המון נחת ואהבה ושיהיה רק טוב. הדס

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן