מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

פנאי והפעלות > ספרי ילדים והורות

ספר חדש יסייע לילדכם להכיר את חמשת החושים

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 10/1/2013
ספר חדש יסייע לילדכם להכיר את חמשת החושים

הספר "הצבר וחבורתו: ספור על חמשת החושים", מאת אורי נוימן, הוא ספר ילדים פשוט ומקסים שילמד את הילדים דבר או שניים על חברות, על החיים וכמובן גם על חמשת החושים

ספר ילדים חדש ראה אור לאחרונה, "הצבר וחבורתו : ספור על חמשת החושים" מאת אורי נוימן, אשר מספק דרך נהדרת להכיר לקטנטנים את אותם חמשת החושים המוכרים: הראייה, השמיעה, המישוש, הריח והטעם.
 

העלילה מתמקדת בצמח הצבר, אשר גדל לו בכפר בנחת ואותו מבקרים חמישה חברים: קיפוד, פרפר, דבורה, ילד בשם תום ועכברון קטן. כל אחד מאותם חברים פוגש בצבר ולומד באמצעותו ובעזרתו על אחד החושים. הפרפר מתרשם באמצעות חוש הראייה מיופיו של הצבר, הקיפוד ממשש את קוציו, הדבורה מתפעלת מריחו, הילד תום נהנה מטעמו של הפרי אשר צומח על הצבר (הסברס כמובן) והעכברון לא מצליח לישון בשל נחירותיו של הצבר. 
 

החברים חוגגים עם הצבר את יום הולדתו וגם מסייעים לו להתמודד עם דחפור אכזרי אשר רוצה לעקור את הצמח מן האדמה. 
 

הספר מלווה באיוריו היפים של יורי קבישר, אשר מאוד ברורים, אנושיים ולא מתיילדים, מדבר לילד בגובה העיניים ומוסיפים הרבה עניין לסיפור.
 

מדובר בספר שיכול להתאים במיוחד לילדים בגילאי 3-6 ולא ספק ילדים קטנים יכולים ללמוד ממנו הרבה על חמשת החושים, על חברות ועל החיים בכלל.
 

זהו ספרו הראשון של אורי נוימן, בן ה-25, סטודנט לאדריכלות. נפלא לגלות שגם סטודנט צעיר, שאמור להיות עסוק בלימודים ובילויים, מצא לנכון להתחבר לעולמם של הקטנים.
 

רוצים לזכות בספר במסגרת התחרות השבועית של פעוטות? לפרטים נוספים לחץ על הלינק
 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן