מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

חדש: צמידי סי-בנד להקלה על בחילות בהריון

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 4/1/2013
חדש: צמידי סי-בנד להקלה על בחילות בהריון

(צילום: יח´´צ)

פרמשלום מציגה את הפתרון הטבעי להקלה על בחילות מכל הסוגים משיקה את צמידי סי-בנד - המסייעים להקלה על תופעת הבחילות. מתאימים לשימוש בקרב ילדים ומבוגרים כאחד

חברת פרמשלום, המייבאת ומשווקת מוצרים רפואיים בישראל, מציעה את הפתרון הטבעי להקלה על  תופעת הבחילות ומשיקה בישראל את סי-בנד (SEA-BAND) – צמידים המסייעים להקלה טבעית במקרים של בחילות בנסיעה, בחילות הריון ובחילות מכל הסוגים.

 
צמידי סי-בנד - מבוססים על תורת האקופרסורה - טכניקה הנמצאת בשימוש הרפואה הסינית כבר למעל מ- 4,000 שנים ומשמשת בין השאר גם כבסיס לדיקור הסיני. הצמידים פועלים באמצעות יצירת לחץ מתמשך של כפתור פלסטיק על נקודה המכונהP6  הנקראת גם נקודת ניי-קואן (Nei-Kuan) הידועה כמסייעת להקלה במקרים של בחילות. הנקודה ממוקמת בין שני גידים הנמצאים מעט לפני קפל שורש כף היד. הצמידים מתאימים לשימוש בקרב ילדים ומבוגרים כאחד, הם עשויים אקריליק, נילון ולייקרה, חוטים אשר עברו בדיקה של ה-FDA לרעילות, והם אף אינם מכילים לטקס. הצמידים ניתנים לשימוש חוזר ואף ניתנים לכביסה. 
 
צמידי סי-בנד מורשים על ידי רשויות הבריאות בארץ ובעולם כאביזר מכשור רפואי (אמ"ר) ונחקרו בעשרות מחקרים קליניים. המחקרים מצביעים על שיעור הצלחה של עד ל-80% אך ממקרים וראיות שנאספו במשך השנים נמצא ששיעורי ההצלחה של צמידי סי-בנד אף גבוהים יותר. צמידי סי-בנד אינם תרופה, השימוש בהם ללא תופעות לוואי וללא תאריך תפוגה. 
 
 
 
 
השימוש בצמידי סי-בנד נח ופשוט מאד. להשגת תוצאה יעילה ומהירה יש לענוד את שני הצמידים (צמיד אחד על כל יד) כך שכפתור הפלסטיק ממוקם בדיוק מעל  לנקודת P6 הנמצאת בין שני הגידים המרכזיים בחלקה פנימי של האמה, במרחק של רוחב 3 אצבעות מקפל שורש כף היד. בתוך מספר דקות חשים בהקלה.  
 
  
מחיר והיכן ניתן להשיג:
את צמידי סי-בנד של חברת פרמשלום, ניתן להשיג בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת הפרטיים ובתי הטבע. מחירה של אריזה המכילה 2 צמידים – 69.50  ₪. 
 
אודות פרמשלום
פרמשלום היא חברה בבעלות משפחתית, שהוקמה בשנת 1972. החברה עוסקת בייבוא, ושיווק של מוצרים רפואיים לשוק הישראלי. מטרת החברה – להציג לשוק מוצרים המיוצרים תוך אינטגרציה של מדע וטבע ועונים על הדרישה הגוברת למוצרים טבעיים אשר יעילותם הרפואית מוכחת. 
פרמשלום היא הנציגה הבלעדית בישראל של מותג הויטמינים השוויצרי פרמאטון ((Pharmaton, השייך לקבוצתIngelheim  Boehringer . מוצרי פרמאטון ידועים בכל העולם ברמת האיכות הגבוהה שלהם המוכחת בעשרות מחקרים מדעיים. בשוק הישראלי, נחשב פרמאטון למולטיויטמין מספר 1 בהיקף מכירות כספי.
 
עוד משווקת פרמשלום גם את מוצרי הצריכה של המותג ג'נג'יג'ל ((GENGIGEL לטיפול וריפוי של בעיות חניכיים ופצעים בחלל הפה. 
לאחרונה הצטרפו גם מוצרי Sea-Band, לפרוטפוליו של החברה. מוצרים אלו מיועדים לטיפול והקלה של בחילות. 

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן