מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


הודעות אחרונות מהפורום

 

צרכנות > מוצרים ומבצעים למשפחה

טבע משיקה תוסף תזונה לנשים בהריון ומניקות

מאת: מערכת טיפת חלב ברשת | פורסם: 24/12/2012
טבע משיקה תוסף תזונה לנשים בהריון ומניקות

(צילום: עדליי)

חברת טבע משיקה את "For Two" - אומגה 3DHA ממקור צמחי - תוסף תזונה לנשים בהריון ובתקופת ההנקה, הנמכר במחיר 119 שקלים. ניתן להשיג בבתי המרקחת וברשתות והפארם

"טבע ישראל" משיקה את FOR TWO תוסף תזונה חדש המיועד לנשים בהריון ונשים מניקות. FOR TWO היא אומגה 3 (DHA) ממקור צמחי על בסיס אצות, אשר אינה מכיל מתכות כבדות וכספית. לאומגה 3 מסוגDHA  יש תפקיד חיוני בהתפתחות מוח העובר והשפעות חיוביות על משך תקופת ההיריון.  

 
במחקרים רבים שפורסמו, נמצא כי ל-DHA השפעה ישירה על התפתחותו הקוגניטיבית של העובר וישנה חשיבות גדולה במיוחד לצריכת DHA  במהלך ההריון וכן בתקופה ההנקה. 
 
על פי המלצות ארגוני הבריאות בעולם יש לצרוך מינימום 200 מ"ג DHA בזמן ההריון וההנקה. בישראל צריכת הדגים הינה נמוכה ביותר באופן יחסי, ולפיכך מרבית הנשים אינן מגיעות לצריכה המומלצת ממזון בלבד.
 
FOR TWO  - אומגה 3  (DHA) ה מבוססת על אצות, ואינה מכילה כספית ומתכות כבדות אחרות   העלולות להיות מזיקות לאם ובעיקר לעובר
 
FOR TWO 200 מ"ג DHA - המינון המומלץ בהריון ובהנקה ע"י ארגוני הבריאות האירופאיים והאמריקאיים.
 
FOR TWO 200 מ"ג DHA- ממקור צמחי (אצות) ללא מתכות כבדות.
 
FOR TWO 200 מ"ג DHA- מתאים לנשים בתקופת ההריון וההנקה.
 
FOR TWO, הינו מוצר נוסף בסדרת תוספי התזונה של טבע המצטרף לפיטו-גארד (כולסטרול), לפמארל (לנשים בגיל המעבר), לזום (קשב וריכוז)  ולויקוג (חשיבה וזיכרון). 
 
מחיר: המחיר המומלץ לצרכן הינו 119 ש"ח ניתן להשיג בבתי המרקחת  וברשתות והפארם.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן