מחשבונים

מחשבון גדילה   מחשבון הריון
 

כתובת הדוא"ל שלכם:


כדאי לדעת

חידוש פנקס חיסונים בבית הספר

מאת: יפעת פינדלינג | פורסם: 2/7/2012
חידוש פנקס חיסונים בבית הספר

פנקס החיסונים אבד לנו. נאמר לי לפנות אל טיפת החלב שבה בני טופל. היות ובני בן 12 וטופלנו במס` טיפות חלב (עקב שינוי תדיר של המגורים במהלך שנותיו הראשונות). האם ישנו מרכז שבו אוכל לקבל העתק של פנקס החיסונים ולא לעלות באוב את כל טיפות החלב שבהן בקר

"פנקס החיסונים אבד לנו. נאמר לי לפנות אל טיפת החלב שבה בני טופל. היות ובני בן 12 וטופלנו במס' תחנות עקב שינוי תדיר של המגורים במהלך שנותיו הראשונות), האם ישנו מרכז שבו אוכל לקבל העתק של פנקס החיסונים ולא להעלות באוב את כל טיפות החלב שבהן בקרנו?"

 

 

חידוש פנקס חיסונים בגיל של בנך אמור להעשות ע"י אחות בית ספר, טיפת חלב אמורה לתת לך תדפיס חיסונים אחרון ועל פיו האחות בבית הספר מחדשת את פנקס החיסונים. אינך צריכה לגשת לכל טיפות החלב שבנך היה בהן, אלא רק לזו שטופל בה לפני שעלה לכיתה א' (בהנחה שהיה שם במעקב ושהעברת את התיק שלו לשם). שם למעשה יש את כל החיסונים שעבר. בכל פעם שעברתם טיפת חלב, עודכנו החיסונים מטיפות החלב הקודמות + החיסונים שעבר בטיפת חלב הנוכחית. 
 

אין גוף שמרכז את החיסונים, רק טיפת החלב האחרונה בה טופל ילדך אמורה להוציא לכם את תדפיס החיסונים ואחות בית הספר אמורה לעדכן את החיסונים שקיבל בבית הספר ולהוסיפם לפנקס החיסונים. לאחר שיחודש הפנקס כדאי לך לצלמו ולשמור עותק.

יש לכם שאלה? שלחו לנו והכותבים שלנו יענו.

 

רוצים לדבר על זה בפורום? לחצו כאן